Gjuhë

& NbspThe Alpes - Val d'Aosta FSX & P3D

HOT
autor Frank DAINESE i jashtëm http://scenarialpinifsx.blogspot.com/
Size 826 MB
Downloads 73 680
Krijuar 28-01-2011 18: 16: 00
Ndryshuar 09-11-2016 21: 53: 58
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
   Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuar        
changelog Auto-installer përditësuar për të version 10

Great foto-realiste peizazh i Val d'Aosta në Itali, textures janë të cilësisë së shquar, puna është i zoti, nuk ka dyshim që ju do të ndiheni si në botën e vërtetë nga një lartësi prej më pak metra 15. Çfarë bukur fluturojnë ju do të keni.


Val d'Aosta

Valle d'Aosta është një rajon autonom i Italisë e vendosur në veri-perëndim, i cili është edhe prerogativat e një krahinë. Ajo korrespondon me luginën e sipërme të Dora. Administrativisht, ajo kufizohet në veri kantonin Valais (District d'Entremont - Zvicër), në perëndim des Pays de Savoie (Francë), në jug dhe në lindje të rajonit Piemonte.

Kjo derivon emrin e vet nga kryeqytetin e saj, Aosta. Banorët e saj janë quajtur "Valle d'Aosta. Zona e Valle d'Aosta është 3 263.25 km2. Ajo është e ndarë në tetë" Komunitetet Mountain "të shpërndarë në komuna 74. Në qershor 30, 2008, popullsia ishte 126,660 banorë me rreth 90,000 French, një dendësi popullsi prej personave 38.8 për km2.

Val d'Aosta

Informacion shtesë mund të gjenden në tuaj "Start Menu -> Shtesat Rikoooo -> The Alpes - Val d'Aosta FSX & P3D"

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, The configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi të mëdha 823 MB, eshte fort rekomanduar për të përdorur një software shkarko përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza (p.sh. FlashGet).

E rëndësishme, se si të përdorin pamje? Ju mund të marrë fluturimin tuaj nga aeroporti i Aosta (tipit Aosta or LIMW)

pozitë


Më poshtë, është zona e foto-realiste textures të shqyrtuara nga pamje. Përtej kësaj, textures parazgjedhur në FSX do të tregojë përsëri.
zone Photoreal

Shkarko

Gjuhë