Gjuhë
Paralajmërim! Përgjegjësitë vetëm për përdoruesit e ri të Prepar3D v4: Një problem pengon instaluesit automatikë të Rikoooo të aktivizojnë aftësitë e tyre. Shih fix tonë këtu

OFX Lisbon Qyteti Landmark 2014 FSX & P3D

HOT
Size 650 MB
Downloads 73 295
Krijuar 19-03-2015 01: 00: 00
Ndryshuar 07-02-2016 12: 28: 11
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
Autori: OFX Simulimi i jashtëm http://www.ofxsimulation.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4
changelog Auto-installer përditësuar për të version 10
Si pjesë e partneritetit tonë meOFX Simulimikjo pamje shitur normalisht si payware është totaly pagesë dhe ekskluzivisht për këtë faqe interneti Rikoooo(Shih produkt).

OFX Lisbonës është një peizazh që përfaqëson ndërtesa të mëdha dhe monumente të kryeqytetit të Portugalisë, një nga qyteti më i vjetër në botë. Peizazh është përshtatur plotësisht për Aerosoft Mega Aeroporti i Lisbonës V2.0 / V1.0. Kjo pamje të sigurojë që vlon një qasje më realiste dhe operacionet fluturim në aeroportin e Lisbonës Portella.

Karakteristika :
  • Ndërtesat kryesore të Lisbonës (VFR tejet shumë të rëndësishme të tilla si: Vasco da Gama urë, Cristo de Rei, etj ...)
  • Drita 3D për pamje natën
  • animacione Car
  • animacione zog
  • Boat në portet e Lisbonës
  • Imazhet Aerial 50 cm (përfshirë plazh Costa da Caparica)
  • rrjetë e tërë e Portugalisë (16 m)
1ofx qytetit Lisbonës historike 2014 FSX p3d2ofx qytetit Lisbonës historike 2014 FSX p3d3ofx qytetit Lisbonës historike 2014 FSX p3d4ofx qytetit Lisbonës historike 2014 FSX p3d5ofx qytetit Lisbonës historike 2014 FSX p3d
OFX Lisbon Qyteti Landmark 2014 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë