Gjuhë
Shpalljet / Pub

Channel Islands National Park FSX & P3D

Size 241 MB
Downloads 6 614
Krijuar 20-05-2015 02: 00: 00
Ndryshuar 09-02-2016 11: 28: 01
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 v2 v3
Auto-installer pour Windows® uniquement
changelog Auto-installer përditësuar për të version 10

Scenery plotësisht photo-reale nga Park Channel Islands Kombëtare (SHBA) dhe San Nicolas Island Naval Field periferike (KNSI) dhe Santa Catalina Islands (KAVX) dhe San Clemente (KNUC). Peizazh mbulon një total prej 9280 km katrore 3625 + sq km, textures janë rezolutë 1m / pixel, i përfshirë me një rrjetë rezolutë 10m.
ChannelIslands
Parku Kombëtar Channel Islands është një park kombëtar amerikan që përfshin pesë nga tetë ishujt e Channel Islands arkipelag në Oqeanin Paqësor off Kaliforni. Gjysma e parkut është nën ujë. Ishujt shtrirë në shtrirje parkut përgjatë bregdetit të Kalifornisë Jugore Point Konceptimi pranë Santa Barbara në San Clemente Island, në jug-perëndim të Los Angeles. Selia e parkut dhe qendër vizitor Robert J. Lagomarsino janë të vendosura në qytetin e Ventura.

Parku Kombëtar Channel Islands është shtëpia e një larmi të madhe dhe të gjerë të burimeve natyrore dhe kulturore. Në 26 prill 1938 zona është klasifikuar si një monument kombëtar dhe SHBA, si një Rezervë e biosferës nga UNESCO në 1976. Së fundi faqe është klasifikuar si një park kombëtar në 5 mars 1980. (Wikipedia)

zona mbulimi i peizazh (në të kuqe) dhe ICAO kodet e aeroporteve

hartë

AZ North2West11 1AZ North2West11 2AZ North2West11 3

Shkarko

Shpalljet / Pub