Gjuhë

& NbspBoeing 7072 Orioni FSX Supersonic transportit

HOT
autor Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.
Size 18.37 MB
Downloads 23 776
Krijuar 28-10-2009 20: 01: 00
Ndryshuar 12-07-2012 18: 59: 26
Liçensë freeware i jashtëm
   FSX Acceleration ose SP2 & FSX-avulliDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Këtu mund të jetë e ardhmja Boeing ... Kjo është një avion i trilluar nga filmi i famshëm "2001, Odisea Space"
Kjo shtesë është testuar deri në Mach 1.5 dhe 50,000 ft me autopilot angazhuar.
Kjo është cilësi e mahnitshme, modelimit virtual kabinë është shumë i mirë si ju mund të shihni nga foto, ka edhe një funksional HUD dhe ekranet IBM. kabina bukur riprodhohen, ju mund të marrë një vend të pasagjerëve dhe të gëzojnë një udhëtim të shprehur në mbarë botën.

bërë fillimisht për FSX përshpejtimin, është përshtatur për FSX SP2, nuk testuar në FSX SP1 apo single

Tre textures përfshijnë: Pan American Airways, Japan Airlines (Jal), Decommisioned, shumë textures të tjera janë në dispozicion në internet.

Prêt pour déccolage

Pleine Vitesse

Interieur de la cabine

Shkarko

Gjuhë