Gjuhë
Shpalljet / Pub

Sus scrofa SS-4P FSX


Katër Seat turbohelikë turne / sport / avion trajner. Kjo "çka nëse" projektimit ka dy skema bojë, vlerëson doganore, dhe të gjitha këto gjëra të tjera. Paint Kit përfshira. Kabinë virtuale është modeluar mirë, dhe ajo ndjehet mirë, ky aeroplan është i kontrolluar vetëm nga QV, tendë është i madh dhe për këtë arsye mund të ketë një pamje të gjerë e fshat.

Vjen me dy textures: US Regjistrohu Civil, Force Assault Sus scrofa

Te provosh

NOTAMS:
SHF e hap kulm majtë
SHF e 2 hapet kulm të drejtë.

Author Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Size 10.6 MB
Downloads 7 321
Krijuar 29-01-2011 19: 50: 31
Ndryshuar 12-07-2012 18: 58: 01
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna FSX përshpejtimin apo SP2 & FSX-avulli
Shkarko

Shpalljet / Pub