Gjuhë

Battlestar Galactica Tos Dy-Pack FSX Acceleration

Size 8,65 MB
Downloads 8 875
Krijuar 29-02-2012 23: 26: 16
Ndryshuar 12-07-2012 18: 55: 28
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Shkarko Për FSX Acceleration & FSX-avulli Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Kokpit
Vetëm për FSX-Acceleration

Battlestar Galactica TOS DY-PACK
Dy avion paketë lirimin. Zeus Aerospace Viper SF.MK.II dhe Cyber ​​Aero CR-14 Bastisjen Craft. Të dyja këto janë nga origional seri Battlestar Galactica TV. Të dyja artizanale janë FSX Acceleration amtare, dhe kanë vlerëson porosi, VC-së, pikëpamjet e shumta, dhe efektet. cilësi shumë të mirë.
Battlestar Galactica Tos Dy-Pack FSX Acceleration Shkarko
Gjuhë