Gjuhë

Britten Norman BN-2 Island - Transgabon FSX

HOT
Size 8 MB
Downloads 10 818
Krijuar 01-11-2010 05: 42: 20
Ndryshuar 22-04-2013 07: 24: 11
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Marcel Kuhnt, rilyej Jacques VALLCANERAS i jashtëm http://www.m-r-software.de/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu
Product Made në Rumani dhe në Belgjikë, Islander është projektuar për të përmbushur mjedise të veçanta rudimentare: thjeshtësinë, besueshmërinë, fleksibilitet.

Ky aeroplan i vogël që mund të mbajnë deri në pasagjerë 10 ofrojë një kabinë të plotë dhe të detajuar virtuale me animacione dhe një model të bukur bërë në Gmax.
Është e rëndësishme për të lexuar manuale.
Britten Norman BN-2 Island - Transgabon FSX Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë