Gjuhë
Shpalljet / Pub

Star Wars Millenium Falcon FSX

HOT
Autori Bruce Fitzgerald
Size 5.26 MB
Downloads 26 754
Krijuar 09-12-2008 23: 19: 48
Ndryshuar 02-06-2012 09: 50: 41
Liçensë freeware i jashtëm
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli

Mijëvjeçari Falcon nga Star Wars, të shkojnë në shpejtësi të lartë dhe të përpiqemi për të prekur yjet! - Performanca maksimale të plotë zarf - Shpejtësia maksimale në FSX: (2667 KTS / GPS-GS) - qëndrueshme dhe të fuqishme nën ngarkesa ekstreme G dhe presionit dinamik - Ultra efikas, fut e lartë, SuperSpoilers - flaps devijim në fluturim Stol. filename Original: sw_falc.zip

Shkarko

Shpalljet / Pub