Gjuhë
Shpalljet / Pub

USS Nimitz & USS Eisenhower V2 FSX & P3D

HOT

Më 6 / 17 / 2014: Përmirësimi instalimin automatik, pajtueshmërinë me Prepar3D v1 dhe v2 +

Këtu është USS Nimitz & luftanije USS Eisenhower aeroplanmbajtëse të flotës USD. Kjo është një add-on UA ​​(Artificial Intelligence) të kontrolluar nga kompjuteri, kjo paketë e cilësisë i paarritshëm do të ju jap copa e kënaqësi!

Version i ri 2

Ndryshimeve në këtë version:

-New "Sipër plotësim" konfigurimin për Nimitz dhe Eisenhower. Ideal për operacionet VERTREP me helos.
Modeli -New e flotës mushama USNS Patuxent T-AO 201. Features landable helipad dhe natën rrufe. Ajo punon në mënyrë të pavarur si një anije AI që mund të lundrojnë në vete e saj (një konfigurim shtesë për AIcarriers është dhënë gjithashtu):
 
14-Patuxent

Efektet-Shtuar avull në të gjitha catapults (duken më të mirë me anije në lëvizje)
zë-Shtuar për nisjen katapultë dhe jet deflectors shpërthimit
-Fixed Çështjen që e ka shkaktuar avioni e lojtarit të bien poshtë në ujë, kur hyjnë në kuvertë hangar nga #3 ashensor.
Çështjet -Fixed natë rrufe për disa aeroplanët në "vizitë port" konfigurimin
-Korrigjuar Disa pasaktësi në kullë aft radari dhe në ishull.
-Shtuar animuar katapultë "revole"
Ekuipazhi katapultë -Additional për macet #3 dhe #4.
cilësi -New për anijet katapultë.

installer New automatike, fixes probleme me instalimin e AICarriers 2. Tani në përputhje me të gjitha versionet e Windows.

Compatible FSX SP2, FSX Acceleration dhe Prepar3D v1 v2 +

Ju do të jenë në gjendje të tokës në këto dy transportuesit e avionëve, unë ju këshilloj që të përdorni T-45 gjeraqina dhe F-14 Tomcat për FSX nga Dino Cattaneo. Shikohttp://indiafoxtecho.blogspot.com/

Të përfshira në opsion: AIcarriers2 është një program i vogël që ju lejon për të vendosur anije tuaj UA në një distancë të paracaktuar në frontin e ju në mënyrë që ju mund të tokës në të.

AIcarriers

hangar


Përshkrim

USS Nimitz (CVN-68) aeroplanmbajtëse është një dhunti të shumta amerikane bërthamore-powered. Kjo është një nga 11 avionëve gjigant bartës të marinës dhe aktualisht është një nga luftanijet më të fuqishme në botë. Anija u emërua Nimitz, në nder të Admiral Chester Nimitz, i cili komandonte Flotës Paqësor gjatë Luftës së Dytë Botërore. Motoja e anijes është "Teamwork, a Tradita". burim wikipedia

USS Dwight D. Eisenhower (e CVN-69), me nofkën Ike, ishte një bartës të gjithanshëm avion amerikan bërthamore-powered, pjesë e klasës Nimitz. Është avion i dytë bartës Nimitz nënklasa fushën, është një nga 11 transportuesit avionëve gjigant Marinës. Ai ishte urdhëruar për të zëvendësuar USS Franklin D. Roosevelt, një ish-aeroplanmbajtëse nga Lufta e Dytë Botërore. Fillimisht, anija u emëruar në nder të Eisenhower 34th Presidentit të Shteteve të Bashkuara, Dwight David Eisenhower. Megjithatë, emri i tij u zgjerua me emrin e plotë Dwight D. Eisenhower May 25, 1970. Motoja e anijes është "I Like Ike." Që nga ardhja në shërbim, Ike ka pasur 13 Zyrtar të ndryshëm komandues. burimi Wikipedia

Author Javier Fernandez, FX palë Sylvain Parouty
Size 22.9 MB
Downloads 121 556
Krijuar 06-07-2009 17: 41: 42
Ndryshuar 18-06-2014 00: 58: 21
Liçensë freeware i jashtëm
Të dhëna në përputhje me FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)
Shkarko

Shpalljet / Pub

Related Shkarkime