Gjuhë

& NbspUSS Nimitz & USS Eisenhower V2 FSX & P3D

HOT
autor Javier Fernandez, FX par Sylvain Parouty
Size 22.9 MB
Downloads 127 540
Krijuar 06-07-2009 17: 41: 42
Ndryshuar 18-06-2014 00: 58: 21
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuar        


Më 6 / 17 / 2014: Përmirësimi instalimin automatik, pajtueshmërinë me Prepar3D v1 dhe v2 +

Këtu është USS Nimitz & luftanije USS Eisenhower aeroplanmbajtëse të flotës USD. Kjo është një add-on UA ​​(Artificial Intelligence) të kontrolluar nga kompjuteri, kjo paketë e cilësisë i paarritshëm do të ju jap copa e kënaqësi!

Version i ri 2

Ndryshimeve në këtë version:

-New "Sipër plotësim" konfigurimin për Nimitz dhe Eisenhower. Ideal për operacionet VERTREP me helos.
Modeli -New e flotës mushama USNS Patuxent T-AO 201. Features landable helipad dhe natën rrufe. Ajo punon në mënyrë të pavarur si një anije AI që mund të lundrojnë në vete e saj (një konfigurim shtesë për AIcarriers është dhënë gjithashtu):
 
14-Patuxent

Efektet-Shtuar avull në të gjitha catapults (duken më të mirë me anije në lëvizje)
zë-Shtuar për nisjen katapultë dhe jet deflectors shpërthimit
-Fixed Çështjen që e ka shkaktuar avioni e lojtarit të bien poshtë në ujë, kur hyjnë në kuvertë hangar nga #3 ashensor.
Çështjet -Fixed natë rrufe për disa aeroplanët në "vizitë port" konfigurimin
-Korrigjuar Disa pasaktësi në kullë aft radari dhe në ishull.
-Shtuar animuar katapultë "revole"
Ekuipazhi katapultë -Additional për macet #3 dhe #4.
cilësi -New për anijet katapultë.

installer New automatike, fixes probleme me instalimin e AICarriers 2. Tani në përputhje me të gjitha versionet e Windows.

Compatible FSX SP2, FSX Acceleration dhe Prepar3D v1 v2 +

Ju do të jenë në gjendje të tokës në këto dy transportuesit e avionëve, unë ju këshilloj që të përdorni T-45 gjeraqina dhe F-14 Tomcat për FSX nga Dino Cattaneo. Shikohttp://indiafoxtecho.blogspot.com/

Të përfshira në opsion: AIcarriers2 është një program i vogël që ju lejon për të vendosur anije tuaj UA në një distancë të paracaktuar në frontin e ju në mënyrë që ju mund të tokës në të.

AIcarriers

hangar


Përshkrim

USS Nimitz (CVN-68) aeroplanmbajtëse është një dhunti të shumta amerikane bërthamore-powered. Kjo është një nga 11 avionëve gjigant bartës të marinës dhe aktualisht është një nga luftanijet më të fuqishme në botë. Anija u emërua Nimitz, në nder të Admiral Chester Nimitz, i cili komandonte Flotës Paqësor gjatë Luftës së Dytë Botërore. Motoja e anijes është "Teamwork, a Tradita". burim wikipedia

USS Dwight D. Eisenhower (e CVN-69), me nofkën Ike, ishte një bartës të gjithanshëm avion amerikan bërthamore-powered, pjesë e klasës Nimitz. Është avion i dytë bartës Nimitz nënklasa fushën, është një nga 11 transportuesit avionëve gjigant Marinës. Ai ishte urdhëruar për të zëvendësuar USS Franklin D. Roosevelt, një ish-aeroplanmbajtëse nga Lufta e Dytë Botërore. Fillimisht, anija u emëruar në nder të Eisenhower 34th Presidentit të Shteteve të Bashkuara, Dwight David Eisenhower. Megjithatë, emri i tij u zgjerua me emrin e plotë Dwight D. Eisenhower May 25, 1970. Motoja e anijes është "I Like Ike." Që nga ardhja në shërbim, Ike ka pasur 13 Zyrtar të ndryshëm komandues. burimi Wikipedia

Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë