Gjuhë
Shpalljet / Pub

Supermarine Spitfire Mk XIX FS2004

HOT
Size 25.91 MB
Downloads 26 552
Krijuar 13-12-2009 20: 24: 01
Ndryshuar 06-07-2015 23: 26: 55
Liçensë freeware i jashtëm
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli

Për variantin FSX pajtueshme Kliko këtu

Supermarine Spitfire është një luftëtar i njohur edhe vendi i vetëm i Luftës së Dytë Botërore ajo ka operuar nga Forcën Ajrore Mbretërore dhe forcave aleate. Forma eliptike e krahut dha këtë profil kaq të veçantë të saj. Seksioni fletë-fletë airfoil dhe seksioni trup i avionit dha mbresëlënëse Thanks saj me shpejtësi në dizajn të shkëlqyer paraqitur nga kryeinxhinier Reginald Mitchell (ai vdiq në 1937) Spitfire u vlerësua nga pilotët. Il është mbajtur në operacionet e të gjithë së bashku të konfliktit, si dhe numër i madh i varianteve lirohet ajri përballon kudo ..

Më shumë se avioni 20300 janë ndërtuar dhe e fundit ku ende veprojnë deri në 50-së. (burimi wikipedia)

Ky avion superlative është shumë e këndshme për të fluturuar, le kohët e vjetra të mira të fluturojnë! flaka Back zjarri nga gypat shter është një nga shenjat e dukshme të modelit. Këtu përfshira është një kabinë virtuale ,, fotografi të shëndosha, dhe e nxit pjesë.

Kjo është një cilësi të lartë shtesë, nuk do të humbasë atë folks!

Shkarko

Shpalljet / Pub

Related Shkarkime