Gjuhë

   HMS Bounty FSX & P3D & FS2004    Version 1.1

autor Milton Shupe, Nigel Richards, Rob Barendregt, Sasha Rieger, dhe Rob Ibey
Size 60.36 MB
Downloads 4 659
Krijuar 24-07-2015 02: 22: 00
Ndryshuar 24-07-2015 05: 34: 51
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar) & FS2004        


HMS Bounty 18th Century Tall Ship katrore aviamekanik plotësisht era shtyrë, të animuar në mënyrë individuale dhe të kontrolluar sails, animuar flamuj me drejtimin e erës shpejtësi, krye animuar, dhe lundrojnë Menaxhimit dritaren për të kontrolluar të gjitha fuctions anije. Ship përgjigjet erës shpejtësi dhe drejtimin me Yaw, Keeling dhe katran në varësi sails vendosur dhe pozicionet krah oborr. Dashuri ambientit, era e ndryshueshme dhe stuhi stuhi tingujt, bell anijes "Salute", spirancë peshojnë / të bjerë gjithë shtoni në ulje.

Përmban edhe versionin FS2004 përputhshëm

Lexoni dokumentacionin që është i përfshirë në qoftë se ju nuk doni varkë tuaj të mbeten të ngrira.

SHËNIM BIG: Versioni i fundit i FSUIPC është e nevojshme për HMS Bounty për të punuar.

Shënim: settings realizmi duhet të jetë vendosur në "Hard", për të mirë Wind Effects (nuk do të punojë në realizmin "Easy" në FSX.)

HMS Bounty, i njohur gjithashtu si anije HM armatosur mirat, ishte një anije të vogël tregtare të blera nga Marinës Mbretërore për një mision botanik. Anija, nën komandën e William Bligh, u dërgua në Oqeanin Paqësor për të marrë bimët bukës dhe transportin e tyre në zotërimet britanike në West Indies. Se misioni nuk ka përfunduar, për shkak të një kryengritje të udhëhequr nga ud Lejtnant Fletcher krishterë. Ky ishte i njohur Kryengritje në mirat.

1960earlyrearautoskipperactive Mediumbeaglegoingawaybeaglerightqtr MediumfqfqsSMWvc

Shkarko