Gjuhë

& NbspUKMIL AS Puma HC1 FSX

HOT
autor UKMIL i jashtëm http://www.ukmil.org.uk
Size 24.8 MB
Downloads 27 333
Krijuar 02-07-2010 21: 56: 08
Ndryshuar 02-07-2012 18: 43: 56
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam Edition& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale


SA.330 Puma është një frengjisht mesme helikopter transporti civile dhe ushtarake. projektuar nga "Sud Aviacionit" dhe zhvilluar nga "l'Aerospatiale", ajo është ndërtuar në bashkëpunim me "Westland helikopterëve". Kur ajo u krijua në 1990 "Eurocpoter" persued Developpement saj, riemërimin atë në "Cougar" për versionin e saj ushtarake.

Features 6 textures dhe modelet 2. craftmanship bukur.

Lexoni manual për më shumë informacion.


Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë