Gjuhë
Shpalljet / Pub

UKMIL AS Puma HC1 FSX

HOT

SA.330 Puma është një frengjisht mesme helikopter transporti civile dhe ushtarake. projektuar nga "Sud Aviacionit" dhe zhvilluar nga "l'Aerospatiale", ajo është ndërtuar në bashkëpunim me "Westland helikopterëve". Kur ajo u krijua në 1990 "Eurocpoter" persued Developpement saj, riemërimin atë në "Cougar" për versionin e saj ushtarake.

Features 6 textures dhe modelet 2. craftmanship bukur.

Lexoni manual për më shumë informacion.


Size 24.8 MB
Downloads 26 572
Krijuar 02-07-2010 21: 56: 08
Ndryshuar 02-07-2012 18: 43: 56
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
Port-Over FS2004 (jo DXT10)
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli
Shkarko

Shpalljet / Pub

Related Shkarkime