Gjuhë

ATR72-200 / 500 Denmark Paketa FSX

HOT
Size 34.9 MB
Downloads 62 796
Krijuar 12-04-2009 15: 23: 50
Ndryshuar 07-05-2015 18: 49: 26
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Francisco Sánchez-CASTANER, Claus Vendelboe Holmberg ...
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

paketë të plotë të ATR 72-200 / 500 orientuar Danimarka me textures 4: Ekipi Lufthansa, Skandinave Airlines, SAS, Danish Transportit Ajror. Testuar dhe punon në FSX SP1 / SP2

Përmban një kabinë dhe të cilësisë virtuale shëndoshë. Nëse hasni një bug ekran (katror) turpshme mënyrën virtual kabinë shtypni "L" disa herë kyçe për të hequr
ATR72-200 / 500 Denmark Paketa FSX Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë