Gjuhë

Grumman OV-1 Mohawk Series Super-Pack FSX-SP2

HOT
Size 14.67 MB
Downloads 10 506
Krijuar 28-10-2009 20: 16: 01
Ndryshuar 06-06-2012 18: 53: 51
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Avull Compatible DirectX10 + + 3D Kabina e Hapur Virtual
OV-1 (kodi nato: Mowhawk) është një avion ajrore inteligjencës fushë beteje. Il ka qenë e projektuar rreth 1950 nga Grumman kompanisë si referencë G-134 (web-burim wikipedia)

Kjo paketë përmban rritur variantet e mëposhtme të OV-1B, OV-1C OV-1D që kanë qenë më parë të lëshuar për shkarkime separetly.
OV-1 është i pajisur tani me një kabinë magnificient virtuale, 2048x2048 textures hi-res, dhe me pjesët e plotë aktive animuar; Paketa Outstanding shëndoshë. Kjo genious shtesë është me të vërtetë një duhet të ketë.

liveries përfshihen:

- 73rd Company Combat Intelligence, Ushtria e SHBA
- Shërbimi Gjeologjik i SHBA
- SHBA Shërbimi Doganor
- Argentine Army Aviation (Ejercito)
- Force Mbrojtjes izraelite
Grumman OV-1 Mohawk Series Super-Pack FSX-SP2 Shkarko
Gjuhë