Gjuhë
Shpalljet / Pub

Grumman J2F Duck FSX & P3D

Author SWingman, Jetranger
Size 12.7 MB
Downloads 2 621
Krijuar 11-12-2015 09: 34: 00
Ndryshuar 11-12-2015 10: 08: 55
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)

J2F Grumman Duck ishte një biplan hidroavion vetme motor. Ajo është përdorur gjatë Luftës së Dytë Botërore në teatër Paqësor të operacioneve, si shpëtim hidroavion dhe ndërlidhje. Aeroplani mban paraqitur në mënyrë të përsëritur në episod 11 e sezonit 1 të serisë televizive "The kokat e nxehta", me titull "mustaqe e mace" në anglisht.

model i bukur i J2F Duck Grumman në dispozicion në variante 3 dhe textures 6 përfshirë me porosi Dashuri, mat porosi, një kabinë të plotë virtuale dhe animacione.

FSX 2015-12-11 07-00-28 91-FSX 2015-12-11 07-01-47 27-FSX 2015-12-11 07-03-03 46-Grumman Duck BGrumman Duck D

Shkarko

Shpalljet / Pub