Layihə Airbus A32x FD-FMC v1.55: FMK-da SID / STAR-ın siyahısı yoxdur

Lockheed Martin bizə təklif edir Prepar3D v4 və v5 indi 64 bit sistemlər üçün uyğun və VR uyğun. Prepar3D real mühit vasitəsilə istifadəçiləri immersiv təlimə cəlb edir. Ticarət, akademik, peşə və ya hərbi təlim üçün idealdır.
CL38
İsmarıclar: 18
Qeydiyyat tarixi: 30 Dekabr 2015, 15:44

Layihə Airbus A32x FD-FMC v1.55: FMK-da SID / STAR-ın siyahısı yoxdur

Oxunmamış yazı by CL38 »

Mən bir neçə gündən bəri çətinlik çəkməyəcəyəm, çünki bu məsələni yazıram.
Mənim problemim: Layihə Airbus A32x FD-FMC v1_55 (proqram. Library.avisim.net-dən yüklənmiş) quraşdırıldıqdan sonra P3DNice-Cote d'Azur-dan London Heathrow-a pulsuz uçuş planı ilə _v4 pulsuz uçuş və FMC-də mühərriklərə başladıqdan sonra SID / STAR siyahısına sahib deyiləm və FMC klaviaturası aktiv deyil.
Quraşdırma təlimatını gördüm addon bu cür hadisənin XMLTools3D.dll-in pis bir qurulmasından və ya DLL.xml-də pis bir bəyannamədən gəlməli olduğunu göstərir, amma quraşdırmağımda səhv etdiyimi görmürəm.

Mən nə etmişəm:
- 2 aydan bəri getdim FSX Qızıl Edition P3D v4; Əvvəllər bu Airbus layihəsini quraşdırmışdım FSX problemsiz və normal işləyirdi;
- köçməzdən əvvəl P3D Silindim FSX və mənim addons;
- quraşdırıldıqdan sonra P3D Yenidən quraşdırdım FSX içərisində olan təyyarələri bərpa etmək üçün (sürətlənmədən başqa) FSX lakin yox P3D, problemsiz;
- Rikoooo'dan A320 Familly Mega paketini yenidən quraşdırdım və istifadə etdim;
- Layihə Airbus A32x v1_55 yüklədim və quraşdırma təlimatına əsasən quraşdırdım ( P3D v4); Quraşdırma təlimatı ilə proqram ağacı arasında bəzi uyğunsuzluqlar gördüm
§5: XMLTools3D.dll dosyasını C Programs Lockheed_Martin-ə kopyaladım Prepar3D_v4
§5: C Programs Lockheed_Martin-də "Modules" qovluğunu yaratdım Prepar3DLoggerX.dll yapışdırdığım yerdən _v4
§ 7: FD-FMC_database.kmz faylı FD_FMC qovluğunda deyil, FD_FMC Doc & Manuals; Bunu FD-FMC faylına kopyaladım;
§7: FMC_Path.ini faylının v1.55-dən eksik olması, mənim əvvəlki versiyam v1.0-dən FMC_Path.ini bərpa etdik və onu FD_FMC qovluğuna kopyaladım
§8.2: DLL.xml faylı C ProgramData Lockheed Martin-dədir Prepar3D_v4; İki göstərilən bəyannaməni əlavə edirəm (XMLTools və LoggerX); göstərilənlərin əksinə olaraq bu sənədin əsas qovluğunda olub olmadığını düşünürəm P3D göstərildiyi kimi;
- Mən pulsuz uçuşımı başladım zaman problemlə qarşılaşdım
- Layihə Airbus A32x 1_55-dan istifadə etdim FSX (quraşdırma avtomatikdir); 2 problemi ilə head 5 və heç bir FMC ilə with 7; quraşdıraraq həll etdim FSX Sürətləndirmə; və sonra SID / STAR ilə Nice> London uçuşum çox yaxşı işlədi.
Əhəmiyyətli ola biləcək bir ipucu da var, yəni istifadə etdiyim zaman FSX Təhlükəsiz fayl və etibarlı bir proqram kimi XMLTools.dll qəbul etmək üçün təhlükəsizlik mesajlarım var, istifadə etdiyim zamanlarda olmayan təhlükəsizlik mesajları var P3Dv4.

Kimsə bu pis vəziyyətdən necə çıxacağımı deyə bilərsə P3D v4, çox minnətdar olardım.

Cavab göndər

Qayıtmaq "Prepar3D v4 və v5 (64 bit) ”