737 klassik yükləmə və quraşdırma

Lockheed Martin bizə təklif edir Prepar3D v4 və v5 indi 64 bit sistemlər üçün uyğun və VR uyğun. Prepar3D real mühit vasitəsilə istifadəçiləri immersiv təlimə cəlb edir. Ticarət, akademik, peşə və ya hərbi təlim üçün idealdır.
jopidioot
İsmarıclar: 5
Qeydiyyat tarixi: 17 Yanvar 2017, 23:02

Oxunmamış yazı by jopidioot »

Yükləmə və quraşdırıldıqdan sonra radiostack eksik. (yalnız bir qara qutu). Mən foruma baxdım və təklifləri, həmçinin qeyd olunan kiçik proqramı düzəldirdim, amma heç bir nəticə vermədim. Mən də yenə endirdim və yenidən quraşdırdım, amma heç bir şans yoxdur. Təyyarə yaxşı işləyir amma radio yoxdur.
Yüklemeden sonra işə yarayacaq şəkildə yükləməni düzəltmək mümkün deyildir?
Daha əvvəl bu barədə məlumat verdim, amma cavab almadım.

İndi almaq üçün ümid edirəm.

Ən xoş arzularım, Eef.

İstifadəçi avatarı
rikoooo
İdarəçi qlobal
İsmarıclar: 545
Qeydiyyat tarixi: 09 Sentyabr 2011, 10:03
Əlaqə:

Oxunmamış yazı by rikoooo »

Salam Eef,

Mesajınız üçün təşəkkür edirik,

Bu paketi yenilədim, xahiş edirəm bunun ən son versiyasını yükləyin add-onvə ya özünüz radionun düzəldilməsini istəyirsinizsə, 737-400.dll faylını Boeing 737 classic-in "Panel" qovluğundan çıxardın, radio kulesi yenidən görünəcək.

Xoşbəxt uçuş
Bon vols - Xoş Uçuşlar

Erik - Admin

yol
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 05 Dekabr 2018, 05:52

737 klassik - qəza P3Dv4

Oxunmamış yazı by yol »

Salam Rikoo,
Əvvəlcə zəhmət və heyrətamiz paketlər üçün uşaqlar sizə böyük bir təşəkkür edirəm P3Dv4. Mən böyük sıçrayış etdim FSX üçün P3D Keçən ilin sonunda, və uşaqlar mənim yeni FS istifadə etməyimin böyük bir hissəsi oldunuz.
Paketinizi - Boeing 737 Klassik Çatdırılma Paketini məmnuniyyətlə yüklədim FSX & P3D - və hər şeydən əvvəl hər şey yaxşı işləyirdi. Ancaq son bir neçə həftədir ki, hər dəfə P3D, B737s Classic-dan birini yükləyirəm, P3Dv4 təyyarə yükləndikdən və ekranda göründükdən təxminən 10 saniyə sonra tamamilə bağlanır ............... Digər təyyarələri və ORBX landclass mənzərələrini hələ də yükləyirdim, etmirəm nəyin dəyişdiyini anlayın. Paketin yenilənmiş versiyasını yenidən yüklədim ............., lakin bütün 737 təyyarələrində problemim var.

Mənə kömək edə biləcək hər hansı bir təklifiniz varmı? Uzun sürən sual üçün üzr istey ....... :-)

Səmimi rgds
Wayne

yol
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 05 Dekabr 2018, 05:52

737 klassik - qəza P3Dv4

Oxunmamış yazı by yol »

Salam Rikoo,
Əvvəlcə zəhmət və heyrətamiz paketlər üçün uşaqlar sizə böyük bir təşəkkür edirəm P3Dv4. Mən böyük sıçrayış etdim FSX üçün P3D Keçən ilin sonunda, və uşaqlar mənim yeni FS istifadə etməyimin böyük bir hissəsi oldunuz.
Paketinizi - Boeing 737 Klassik Çatdırılma Paketini məmnuniyyətlə yüklədim FSX & P3D - və hər şeydən əvvəl hər şey yaxşı işləyirdi. Ancaq son bir neçə həftədir ki, hər dəfə P3D, B737s Classic-dan birini yükləyirəm, P3Dv4 təyyarə yükləndikdən və ekranda göründükdən təxminən 10 saniyə sonra tamamilə bağlanır ............... Digər təyyarələri və ORBX landclass mənzərələrini hələ də yükləyirdim, etmirəm nəyin dəyişdiyini anlayın. Paketin yenilənmiş versiyasını yenidən yüklədim ............., lakin bütün 737 təyyarələrində problemim var.

Mənə kömək edə biləcək hər hansı bir təklifiniz varmı? Uzun sürən sual üçün üzr istey ....... :-)

Səmimi rgds
Wayne

Cavab göndər

Qayıtmaq "Prepar3D v4 və v5 (64 bit) ”