Hawaii Photoreal Vol 1 + Vol 2 + Vol 3 qurmaq FSX & P3D

Lockheed Martin bizə təklif edir Prepar3D v4 və v5 indi 64 bit sistemlər üçün uyğun və VR uyğun. Prepar3D real mühit vasitəsilə istifadəçiləri immersiv təlimə cəlb edir. Ticarət, akademik, peşə və ya hərbi təlim üçün idealdır.
axegau
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 19 Mart 2018, 17:32

Oxunmamış yazı by axegau »

Havay Photoreal Vol 1 + Vol 2 + Vol 3 quraşdırılması üçün kömək istəyi FSX & P3D

Əvvəlcə RİKOOO-ya və bütün inkişaf etdiricilərə uçuş simulyatoru üçün bir çox maraqlı əlavə etmə üçün çox təşəkkür edirəm. P3Dv4.
Bəzi təyyarələrdən istifadə etdikdən sonra bu dəfə Hawaii Photoreal dekorunu yükləmək istədi. Amma quraşdırmağa getmədim!

"Jumbo" ilə bir çox saatlıq yüklədikdən sonra 5,77 GB (6.200.281.837 bayt) olan zip sənədinin paketdən çıxarıla bilmədiyini gördüm.

→ "Fayl çıxarıla bilmədi. Arxiv zədələnmiş, oxunmayan və ya uyğun olmayan formatda ola bilər".
(Disk0001.tiz .... Disk0008.tiz, Hawaii_photoreal_vol_1 _ + _ vol_2 _ + _ vol_3.exe)

Yükləməni təkrarladı - eyni mənfi müvəffəqiyyətlə!

Nə etdiyimi bilmirəm və mənim pis İngilisim üçün kömək və üzr istəyərəm!

Xahiş edirəm Axel ilə

İstifadəçi avatarı
rikoooo
İdarəçi qlobal
İsmarıclar: 545
Qeydiyyat tarixi: 09 Sentyabr 2011, 10:03
Əlaqə:

Oxunmamış yazı by rikoooo »

Hi Alex,

Bu gün mənzərəni endirdim və problemsiz bir şəkildə açıb qura bildim. Hesab edirəm ki, Windows-dan normal açma sistemi ilə arxivi açmağa çalışmalı və ya WinRar və ya başqa bir proqram istifadə edirsinizsə təmir etməlisiniz.

Təşəkkür və xoşbəxt inişlər
Bon vols - Xoş Uçuşlar

Erik - Admin

axegau
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 19 Mart 2018, 17:32

Oxunmamış yazı by axegau »

Salam Erik,

Yaxşı tip üçün çox təşəkkür edirəm! Bu mənim səhvim idi; Mən arxiv proqramından istifadə etdim (NCH Expresszip) ki, bu böyük arxivin açıq-aşkar açılmasına imkan vermədi. WinRAR ilə yaxşı işləmişdir.
Quraşdırma da P3D v4 işləyib - gözəl !!!
Yenidən təşəkkür edirik və daha çox uğurlar!

Axel'i xahiş edirəm

Cavab göndər

Qayıtmaq "Prepar3D v4 və v5 (64 bit) ”