FSX/FSX: SE Texniki Problemləri

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Is FSX/FSX: SE bir ağrı var? Bir şey sadəcə doğru getmir? Texniki problemlərinizlə üzləşməyiniz üçün yer budur! Bu bugs, təyyarə, virtual kokpit olsun, nə olursa olsun ... :)

varaciro
İsmarıclar: 1
Qeydiyyat tarixi: 09 Oktyabr 2016, 10:11

Oxunmamış yazı by varaciro »

Siz məsələləri hansı növ karşılaşıyorsunuz?

Rolando
İsmarıclar: 9
Qeydiyyat tarixi: 15 Avqust 2016, 13:30

Oxunmamış yazı by Rolando »

Mən başlayanda fsx, mesajları klikləməliyəm: Concorde britaniyalılarının başlatma səhvləri və 2 mənzərənin səhvləri. bu 3 problemi necə həll edə bilərəm?

Gh0stRider203

Rolando yazırdı:Mən başlayanda fsx, mesajları klikləməliyəm: Concorde britaniyalılarının başlatma səhvləri və 2 mənzərənin səhvləri. bu 3 problemi necə həll edə bilərəm?
Mən sizin əldə hansı səhv mesaj kifayət qədər əmin deyiləm, lakin siz yüklü təyyarə birdən çox kopyasını var kimi demək olar ki, səslənir. Onların 1 aradan qaldırılması ki, həll olardı.

Rolando

Sizin cavab üçün təşəkkür edirik. Mən bunu necə əmin deyiləm. Mən yenə Conncords yenidən, amma installer doğru yeni yüklemeden əvvəl yüklü versiyası aradan qaldırılması idi. problem eyni. Yoxsa mən tamamilə concords deinstall lazımdır düşünmək və sonra onları yenidən?

Gh0stRider203

Rolando yazırdı:Sizin cavab üçün təşəkkür edirik. Mən bunu necə əmin deyiləm. Mən yenə Conncords yenidən, amma installer doğru yeni yüklemeden əvvəl yüklü versiyası aradan qaldırılması idi. problem eyni. Yoxsa mən tamamilə concords deinstall lazımdır düşünmək və sonra onları yenidən?
Mən Concorde (lər) ini tamamilə silib, yükləyərdim FSX bu mesajı verdiyinə baxın və əgər bu yoxdursa, onu quraşdırın və nə baş verdiyini gör.

Rolando

fikir üçün təşəkkür edirik. Mən aşağıdakı etdi:
- konkordları tamamilə silmək (bunlar görünmürdü) fsx), amma mesaj eyni idi!
- Mən də kompüterinizi yenidən başladın üçün çalışdı, lakin eyni mesaj
- I yeni concordes nazil və onlara quraşdırılmış, eyni mesaj
Strange, heç? Mən ki, səhv mesaj düzəlişlər edə bilərsiniz necə bilmirəm.

Gh0stRider203

onlar getdi etdiyiniz əmin etmək Aircraft qovluq yoxlanılır mi?

(Mənim vəziyyətimdə B: Proqram Dosyaları (x86) Microsoft GamesMicrosoft Flight Simulator XSimObjectsAirplanes)

Başqa Mən sizə demək nə bilmirəm.

Siz səhv bir ekran göndərə bilər? ki, mənə bir az kömək edə bilər. :)

BTW .. Bu sabır üçün təşəkkür edirik. Mən sizə yalnız kimi incidir (əgər daha çox) Məndən yəqin edirik bilirik. Heç bir şey Mən iş məhsulları daha çox nifrət.

Rolando

mesaj Alman dilindədir (mən İsveçrəyəm), tam deməkdir: konkord britaninin başlanğıc səhvidir. lakin bu, böyük problem deyil, çünki təyyarələr mükəmməl uçur. Mən yalnız başlayanda daha çox klik var fsx...

belə ki, sizin yardım üçün çox təşəkkür edirəm. daha sonra bir həll var əgər, mənə müraciət edin.

hörmətlə

Rolando, Tayland İsveçrə yaşayan ...

Gh0stRider203

Bu hansı Concorde edir? Siz burada əldə biridir?

Alman olan kimi, mən alman dillərini bilir ki, bir dost var lol bir problem ola bilməz ^ _ ^

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”