Lockheed L-1049 Super Constellation

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
PAYSON
İsmarıclar: 42
Qeydiyyat tarixi: 12 Sentyabr 2016, 20:22

Oxunmamış yazı by PAYSON »

tam mühərrik uğursuzluq olmadan 5-6 dəqiqə ərzində bu təyyarə uçan sirri nədir? Yalnız bir anda mühərrik, lakin bir zamanda bütün. Mən həmişə (böyük spinning radar disk ilə) tamamilə tünd-göy boz, recon növü atam etmişdim Naval Air Station həyata bizim ev üzərində uçmaq ki xüsusilə onlar üçün mənim ürəyimdə bir yer etdik.

Rolando
İsmarıclar: 9
Qeydiyyat tarixi: 15 Avqust 2016, 13:30

Oxunmamış yazı by Rolando »

Mən eyni problem və mina da dostları var. bir əla həll var: normal bürc (super) səhvlər olmadan uçan olunur ...

PAYSON

Cavabınız üçün təşəkkür edirik. Bilirəm ki, işə salınma təlimatında, ("oxu məndə") havaya qalxdıqdan sonra müəyyən bir RPM istifadəsini aşmamaq, amma bu mümkün deyil .... sadəcə yerə yıxılır; bütün gücə ehtiyac var qalmaq.İndi etməli olduğum tək şey pixı sizinlə necə bölüşəcəyimi tapmaqdır.
Yenə sizə PAYSON təşəkkür

Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Siz kapüşon flaps açmaq idi?

PAYSON

Just .... açıq kapüşon flaps cəhd isti-up sonra o, 4K yavaş fəth geri baza bir növbəsində etmişdir. uçuş daxil Eight, vakuum cihazlar bir-aşağı bir getməyə başladı. Soooo, 8 dəqiqə sonra, o, bir daş kimi düşdü. Lakin, hey, bir rekord var. məlumat üçün təşəkkür edirik, baxmayaraq ki, mən bunu yüksək qiymətləndirirəm.

Gh0stRider203

Mən "bir neçə" FB qrupuyam FSX. Mən ya üçün ətrafında xahiş edəcəyəm :) Hətta B-17 uçan təcrübəli ki, bir neçə arkadaşları var, mən onlara çox yoxlamaq lazımdır :) Connie Mən off ödənilir ki quşların qalan almaq bir dəfə mən, VA donanma əlavə alıram növbəti quş.

İndi iki 767F və iki 200LR-dən ayrılan 748-772ER-i ödəmək üçün kifayət qədər pul aldım. 744LCF-lərimiz və 748-lərimiz əsas pul qazananlardır, baxmayaraq ki, uyğun bir yük təyyarəsi gəldikdə 772LR olduqca şirin bir maaş verə bilər lol Əslində növbəti layiqli olan avqust ayına qədər deyil və əlbəttə o vaxta qədər hamısına sahib olmalıyam quşlar lol pulunu verdi

PAYSON

Wow Ghost ... yaxşı səslənir və narahatlığınıza görə təşəkkür edirik. Aaaaah, B-17-lər. Ümumiyyətlə əldə etdiyim hər hansı bir şansa minirəm. Əgər "Alüminium Buludlu" kimi tanınan birinə minmək şansınız varsa, bunu edin. (hələ yoxsa) Müharibənin sonlarında tikilib İngiltərəyə aparıldı. Taleyin istədiyi kimi müharibə onun gəlişində sona çatdı. Beləliklə, müharibə səyində heç istifadə edilmədi. İçəridən və xaricdən tamamilə möhtəşəmdir. Bütün taxta piyada keçidləri və quyruq silah arabası heç istifadə edilməmişdir. Harada gəzəcəyini görmək üçün xəttə baxın. Bir gəzintiyə çıxsanız, ilk növbədə olun (qaldırdım və pilotun arxasındakı bir atlama oturacağında yerə enməliyəm) və mütləq yaxşı kameranızı gətirin.
Hörmətlə, PAYSON

tnig
İsmarıclar: 5
Qeydiyyat tarixi: 11 İyul 2016, 13:55

Oxunmamış yazı by tnig »

Connie üçün bir README sənədindən. Bunlara əməl edin, yaxşı olacaqsınız. Sizi problemdən uzaqlaşdırmaq üçün uyğun RPM üçün PROP-u tənzimləməlisiniz.

(5) ətraflı status pəncərə zəng etmək üçün check-mark simicon sağ basın
əsas mühərrik və uçuş readouts göstərən.

(7) Mühərrik uğursuzluq mühərrikləri fəaliyyət zaman baş ehtimal
2800 + uzun müddət üçün RPM (bu xüsusilə üçün baxın
sonra off-almaq) və ya 2400 + RPM Spark nəzarət əgər = ADVANCE. olaraq
hündürlük, mühərriklər üç-beş dəqiqə ərzində uğursuz ola bilər. istifadə edin
Prop meydança master qolu və ya RPM tənzimləmək üçün Engine meydança simicon
cari uçuş vəziyyəti üçün tələb olunan (siyahısı bax). Üstündə
Status panel, mühərrik hp oxumaya aşağıdakı rəng kodları istifadə edir:

ağ - OK, mühərrikdə nasazlıq yoxdur;

sarı - çox uzun tərk əgər cari enerji qəbulu zərər səbəb olacaq
Bu konfiqurasiya (hətta geri azaldılmasını və ya düzəliş sonra
RPM daxili mühərrik uğursuzluq qədər sarı qalacaq
Counter (bir neçə dəqiqə çəkə bilər) sıfır geri

qırmızı - dərhal hərəkət tələb olunur - qazı və dayaq sahəsini azaldır.

PAYSON

tnig .... məlumat üçün təşəkkür edirəm, amma bir sual - həqiqətən bunu etdinizmi? Heç bir inciklik yoxdu, amma bunu sınadım və heç vaxt pistdəki istiləşmədən 1200 fut məsafəyə qalxmadım. Yəqin ki, yalnız mənəm, amma problemim olan təkdir (bu ərazidən 35 - 45 təyyarə). Buna ən böyük Boeing, Lockheed və ya Rusların təklif etməli olduğu bəzi şeylər daxildir. Düşünürəm ki, matçımla tanış oldum və bu məni əzdi. Düşünürəm ki, "marka x" in təklif edəcəyi bir şey var. Gedərəm, uğursuz olsam (RIP), arvadımın haqlı olduğunu söylə.
Yenə thanks və arzularla, PAYSON

Gh0stRider203

Kim bu Super Connie edir? Mən lol özüm nəzər ola bilər

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”