CLS DC-10-30F Review

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

CLS DC-10-30F Review

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Mən 3 mühərrik quşların bir fan deyiləm, yalan deyil. Həmişə olmuşdur. Nadir hallarda 2 mühərrikləri az ilə bir şey Məni görəcəksiniz.

Bu, həqiqətən gözəl quş var. Bir liveries çox, həqiqətən, gözəl ətraflı ilə gəlir böyük emal ancaq bir problem bir az var ...

Bu quş max mənzilli 6,600 mi kimi verilmişdir, görmək; Max Fuel 36,650 ABŞ qallon kimi verilmişdir; və max almaq-off çəki 572,000 lbs kimi verilmişdir.

Yenə də baxırsan FSX... 558,000lbs kimi maksimum ümumi çəkini və 32,368 gallon qədər 4,282 gallon kimi bir icazə verilən yanacaq göstərir.

Hal-hazırda mən bir 6305.0 nm uçuş edirəm və mən aşağı 7% sola edirəm. Mən 82 ayaqlarına (tipik kruiz sürəti) Mach .35,000 da seyr halında olan və tam tankları ilə çıxardı etdik. Yoxdur I mý refuel olan o / w kimi qalan 4.5 saat etmək deyil ... demək ....

Mən bu farkındayız görmek üçün CLS messaged etdik və hazırda geri eşitmək gözləyirəm.

hələ ILS yanaşma qəbul etməyib (lol müxtəlif lol um ki, bu autopilot üçün istifadə deyil), lakin mən bunu çox çətin üçün gözləmək yoxdur.

Bu günə qədər, baxmayaraq ki .... Mən bu quş bir gözəl A- vermək istədiyiniz (Bəli lol fikrimi dəyişib). Mən burada Thomas Ruth ilə bir quraşdırma sonra, mən bir gün və ya nadir hallarda bir max mənzilli uçuş az kimi belə yük gəlir ola bilər ki, bir LOL nəzərdən up qoymaq lazımdır :)

Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

CLS DC-10-30F Review

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

ILS şükürlər olsun ki, bu quşda olduqca düzdür. Klaviatura qısayollarını istifadə etdim, amma yenə də lol Hələ CLS-dən cavab yoxdur ....

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”