dəli Catz ...

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
PAYSON
İsmarıclar: 42
Qeydiyyat tarixi: 12 Sentyabr 2016, 20:22

dəli Catz ...

Oxunmamış yazı by PAYSON »

Panel sürücülərini və plaginlərini yenidən yükləmək üçün hər kəs vaxtaşırı dəli catz / saitek-i ziyarət etməli? Məsələ "hər kəsə bəli deyin" məsələsi olsa da, oradakı ziyarətdən sonra işlər düz gedir. Yəqin ki, SPAD-ı almalıyam, ancaq öz kiçik qəribəlikləri olduğunu eşidirəm.
PAYSON

Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

dəli Catz ...

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Mən vicdanla, heç vaxt etdik.

Saitek x45-i almaq üçün istifadə etdim, amma sonuncusu Mənə vuruldu>.> Ebay-da bir x55-ə təklif verdim, amma xeyli bahalaşdı :(

kolijahc
İsmarıclar: 1
Qeydiyyat tarixi: 22 Noyabr 2016, 01:37

dəli Catz ...

Oxunmamış yazı by kolijahc »

X45 sənin qırılmağın necə oldu? Sadəcə maraqlıdır, qablarım çıxdı. Yayları çıxardıqdan sonra ən sevdiyim helikopter çubuğu idi. Onları sehrli bir sprey ilə bərpa etmək mümkün olduğunu eşitdim, aldım, amma hələ sınamamışam. Beynəlxalq daşımaları gözləyərkən ebay da gəzməyə başladım. Tapa biləcəyiniz ən yaxşı CH çubuğunu (fighterstick usb) 40USD və pro pedalları 60USD kimi tapdınız. Mənə lazım olan yalnız qaz. Mən xoşbəxt olacağam.

Ebay-da x55 və x56 ilə uğurlu bir uğur qazanmadım. Hər iki yol da baha və ya kölgəli bir siyahı (yalnız bütün dövriyyəyə sahib olan çubuq və qaz deyil) və ya sınanmamış (kimin usb portu və 30 saniyəsi yoxdur?)

Bir çox insan onlardan nifrət etməyi sevir, amma gördüyüm ən yaxşı təkliflərdən biri thrustmaster HOTAS X ($ 20USD), ancaq HOTAS 4 ($ 30USD) olan mavi olanı axtarın. Bir neçə sürətli rejim hazırlayıram (parakord sapı üçün bir neçə deşik açın və yay tənzimləmə düyməsinin ətrafındakı flanşı kəsib vertolyotlar üçün kalibrləmə sonrası yayın çıxarıla bilməsi üçün) vertolyot öyrənmək istəyən dostlara verdim. lənətə gəlmiş şeyi asanlıqla daşıya bildikdən sonra möhtəşəm bir laptop dəsti hazırlayır.

KC

PAYSON

dəli Catz ...

Salam KC, məndə heç X-45 yox idi, düşünürəm ki, mesajlar krossover etdi. İndiyə qədər sahib olduğum tək şey Saitek-in X-55 HOTAS nəzarət sistemidir. Onlar bir qədər "cütləşməlidirlər". Yalnız bir çubuq və bəzi düymələr istəsəydim Logitech Supreme’imə qayıdırdım. Əgər (mənim kimi) bəzi ciddi AI-lərlə mübarizə aparırsınızsa, X-55 (və ya 65) "nəzarət sistemi" isti HOTAS biletidir.
PAYSON

Gh0stRider203

dəli Catz ...

ilk off, lol mən bu sahəsində ətrafında heç ətəklərinin qəsdən idi əminəm lol dublikat post çıxarılır

i bütün çubuq ilə getdi nə bilmirəm amma mən MY tarazlığını itirib Mənim əl onu snapping, sapı aşağı gəldiyi zaman boğmaq hissəsi Busted bilirik.

bir qaz üçün pis gündə dizayn, siz Məni soruşsan ... Mən bəzi tibbi tape istifadə müvəqqəti təmir etmək üçün idarə, lakin siz ki, mý əbədi deyil bilirik.

baxmayaraq ki stick olmadan, qaz əhəmiyyətsizdir. Mən stick istifadə edirəm One sec növbəti bir səhv squash ala (Mən mənzil haqqında ən nifrət bir şey lənətləmək roaches edir. I şəhər adlı etdik lakin aydın heç bir yaxşı ki, mən hesab edirəm ki, həyata My NEXT zəng) County Health Dept edir. Mən geri aşağı müəyyən və iş çıxın. Mən yalnız wtf kimi Ben? həqiqətən?

Gh0stRider203

dəli Catz ...

PAYSON yazdı:Salam KC, məndə heç X-45 yox idi, düşünürəm ki, mesajlar krossover etdi. İndiyə qədər sahib olduğum tək şey Saitek-in X-55 HOTAS nəzarət sistemidir. Onlar bir qədər "cütləşməlidirlər". Yalnız bir çubuq və bəzi düymələr istəsəydim Logitech Supreme’imə qayıdırdım. Əgər (mənim kimi) bəzi ciddi AI-lərlə mübarizə aparırsınızsa, X-55 (və ya 65) "nəzarət sistemi" isti HOTAS biletidir.
PAYSON
ya mən hava döyüş hava bir çox yoxdur görmək, lakin mən daha çox jumbos uçmaq etməyin isə mən lol ... Mən olduqca çox hər bir düyməsinə üçün istifadə var 55 bütün funksiyaları LOVE

Mən daha çox ILS bu gün yaxınlaşır etmək ildən autopilot NAV1 üçün GPS keçid və NAV-dan yanaşma üçün bir neçə quraşdırma üçün edirlər (I ILS nifrət etmək üçün istifadə indi mən onu lol sevgi). Mən, həqiqətən, Mən 45 zaman üçün klaviatura istifadə yalnız şey haqqında düşünmək lol, ATC danışmaq / off APU yandırmaq, və yəqin ki, 1 ya 2 kiçik şeylər idi

PAYSON

dəli Catz ...

TAMAM ! Mən yanlış forumda olmalıdır. Bir çox üzr .gtg

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”