Virtual hava, kömək edin!

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
JanneAir15
İsmarıclar: 35
Qeydiyyat tarixi: 18 Fevral 2017, 18:50

Oxunmamış yazı by JanneAir15 »

Salam! Mən o virtual havayolları haqqında maraqlı deyiləm. Mən artıq belə ki, burada mən hələ də bilmək istəyirəm nə onlar haqqında bir şey bilirik. Mən sizin üçün nə proqramları bilmək istəyirsiniz və digər mühüm şeyi bir şey bilirik, əgər mən mənə bilməlidir. Amma bütün hesab edirəm. Oh! Bəzi virtual hava tövsiyələr varsa və onlar xoş istəyirik!

- JanneAir15

Dariussssss
İsmarıclar: 164
Qeydiyyat tarixi: 27 Noyabr 2016, 17:52

Oxunmamış yazı by Dariussssss »

salam, ilk növbədə və Forum xoş gəlmisiniz.

Başlanğıc üçün bir uçuş simulyatoruna ehtiyacınız var. Bunlardan bir neçəsi var və bu seçim kompüterinizdən, daha doğrusu Microsoft Uçuş Simulyatorları 2004 və FSX,X-Plane və P3D. Onların hamısı ödəniş proqramıdır, buna görə də o hissəni də düşünməlisiniz. Bir pulsuz uçuş sim var, amma bu, çox pisdir, buna görə bu barədə izah etməkdən belə çəkinməzdim.

Sonra hava asılı olaraq, bəzi təyyarə lazımdır. Son bir, ACARS müşteri. Ki, bir də bir VA dəyişir. Bəzi öz xüsusi müştərilər var. Əsasən bir çox köhnə və pis etibarsız müştərilərə istifadə etməyin olanları

Bundan başqa, bir az da ehtiyacınız ola bilər add-onUçuş siminizin bəzi aspektlərini yaxşılaşdırmaq üçün, ancaq dediyim kimi, bu sadəcə bir fürsətdir.

Safe göyə.

salam

Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Mən şəxsən təklif edərdim FSXbu nöqtədə olsa da .... mənim biliyimin ən yaxşısı kimi Steam vasitəsi ilə əldə etməlisiniz. MS artıq Disk versiyasını dəstəkləmir. Kəskin olacağam .... Buxar Edition üçün qiymət STEAL! Bunun üçün 60 dollar ödədim FSX: Qızıl Edition (Deluxe + Sürətləndirmə) Add-on), və ya daha az ödəyirsiniz. Bunun bir mənfi tərəfi BÜTÜN ödəmə proqramı işləyəcək deyil, amma mənim bildiyimə görə qısa siyahıdır.

Mən, həqiqətən, Amerika Airways VA Owner / CEO deyiləm və istədiyiniz hər hansı bir payware təyyarə almaq üçün açıqdır isə, biz VA hissəsi olmaq üçün təyyarə almaq üçün tələb etmir. Istədiyiniz / bütün pulsuz olunur IF, mən ki, sərin edirəm. Mən bunu görmək yolu ... həyat bəzən tam B * TCH olacaq, belə ki, niyə bir daha edə bilər? lol

Mən kifayət qədər rahat bir oğlanam. Pilotlarımla işləmək üçün əlimdən gələni edirəm və aktiv olanlar üçün müəyyən mükafatlar təqdim edirəm ("pul" mükafatlarından tutmuş yalnız onlara təyin edilmiş bir təyyarəyə sahib olmaq qədər). Əslində İngilis dilində (mahal lolunda olduğu kimi) sayta əsaslanırıq və uçuş izləmə proqramından istifadə edirik (btw-dən istifadə etmək çox asandır). Üstəlik, istifadə etdiyimiz bütün pulsuz təyyarələri sizə təqdim edə bilərəm (bəziləri lolda olsa da)

ki VA ən $ edir nə var-ci ildən, əsasən uzun məsafəli yük baxmayaraq, Mən pilot onlar bunu arzu nə qərar qəbul edək.

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”