təyyarə tələbi hərəkət

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

təyyarə tələbi hərəkət

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Sizdən "Uçuş Simulyatoru'nun təyyarənizi uçuş planında göstərilən uçuş hava limanına daşımasını istəyərsinizmi" sualını verən bir uçuş planını yüklədiyinizdə OXUXSUZ istəkləri söndürməyin bir yolu olduğunu ümid edirəm.

Onlardan mən öz VA üçün, çünki bütün uçuşlar izlenir. Bəli, mən IFR üçün VFR keçid idi və mənim əl təsadüfən Mən və IF indi ciddi Gotta əməliyyatı mənim ass deməkdir uçuş vaxtı bütün gün dəyər ..... olan, sağında daxil düyməsinə indi mən hətta ay oldu kilometrlərlə aparıcı qalma şansı var istəyirəm ....

Colonelwing
İsmarıclar: 106
Qeydiyyat tarixi: 31 Yanvar 2016, 15:59

təyyarə tələbi hərəkət

Oxunmamış yazı by Colonelwing »

Mən lol ,,, bir sərxoş barmaq ağrı ,, iş səbəb alote hiss
icarəyə bütün digər 9 barmaqlarını ,, onların uçan iş hüququ edirdilər? ,, Eh? ,,, lol

9 həyata 10 yaxşı bir şey Thats ...

müsbət saxlamaq ,, sərnişin siz Mate sayılması AA!

Gh0stRider203

təyyarə tələbi hərəkət

ki, US $ edir nə kimi lol oh Mən çox indi yük uçmaq :) demək olar ki, 560K NET 747-LCF bir uçuş lol

Hell, 65 daha uçuşlar və mən gələn ay yəqin ki, bu dəfə ətrafında ... bizim 2 777-200LRs biri belə ödəmək üçün kifayət qədər olacaq ....

Colonelwing
İsmarıclar: 106
Qeydiyyat tarixi: 31 Yanvar 2016, 15:59

təyyarə tələbi hərəkət

Oxunmamış yazı by Colonelwing »

Cargo böyük ...
Amma mənim kitab Priceless ... Stuard lady şirin diqqət və onların böyük qəhvə krem ​​miss! :)

Gh0stRider203

təyyarə tələbi hərəkət

LOL Mən taksi ilə məşğul olmağımdan, yola düşməməyimdən və zamanın ƏN çox lol cəhənnəmindən olsam da ATC-yə əhəmiyyət vermirəm FSX digər işləri edərkən yalnız arxa planda işləyirəm.

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”