Planes sürüşmək yamacında cathing deyil.

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
geniousabhishe1
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 14 Mart 2017, 07:36

Oxunmamış yazı by geniousabhishe1 »

Əslində i 737 164 üniforma baza paketi və B787 baza paketi nazil i i sürüşmək yamacında tutmaq deyil ki, tapmaq ki, uçmaq zaman. uçuş-enmə zolağı ilə Avtomatik olaraq xətləri up, lakin bu sürüşmək yamacında ele deyil.

Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Günaydın (burada Texas ok də texniki günortadan sonra).

Çox vaxt B747-400LCF-yə uçmağa meylliyəm və bunu ƏN ÇOX Təyyarəmdə də hiss etdim. Dürüstcə bunun niyə olduğuna əmin deyiləm. Əllə "top uçurmaq" mövzusunda olduqca yaxşı olmağı düşünürəm, amma dürüst olmaq üçün ... Mənim üçün bunu bir kompüterə etibar etməzdim lol uh QW757-nin bunu edəcəyini bilirəm, amma dürüstcə məni əsəbiləşdirir lol

İstifadəçi avatarı
Tonny0909
İsmarıclar: 4
Qeydiyyat tarixi: 28 Noyabr 2009, 08:55
Ən çox istifadə olunan simulyator: FSX

Oxunmamış yazı by Tonny0909 »

"Yanaşma" nı qoyduğunuzda, "ALT HLD" ni söndürdüyünüzdən əmin olun.

JanneAir15
İsmarıclar: 35
Qeydiyyat tarixi: 18 Fevral 2017, 18:50

Oxunmamış yazı by JanneAir15 »

Mən Project Airbus A380 ilə problemləri var idi niyə Aa ... İndi mən bilmirəm. yenidən Tonny0909 yardım üçün çox təşəkkür edirik! : Gülümseyecek

-JanneAir15

geniousabhishe1
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 14 Mart 2017, 07:36

Oxunmamış yazı by geniousabhishe1 »

i sp2 mənim sistem yüklü var zaman təklif, lakin mənim problemləri üçün təşəkkür edirik itgin düşdü.

WilliamB
İsmarıclar: 1
Qeydiyyat tarixi: 24 aprel 2016, 10:35

Oxunmamış yazı by WilliamB »

Mən əvvəl bu problem və bu kurs əvvəlki və hündürlük eyni hündürlüyü və ya uçuş-enmə zolağı eyni məsafə aşağı yaratmaq və ya ilə məşğul üçün ən yaxşı yol idi. tezliklə ILS on yaratmaq kimi yanaşma Hold basın əgər Həmçinin nə kömək edə bilər. onlar youtube və ya başqa bir yerdə oyun saat yoxdur, əgər bu cəhd və. ən yaxşı yer kimi ən localisers 2000-2500ft ətrafında var. bütün əvvəl onlara verin.
salam
Iradə

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”