Bir ILS enişini necə etmək olar FSX ilə PA380

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
JanneAir15
İsmarıclar: 35
Qeydiyyat tarixi: 18 Fevral 2017, 18:50

Oxunmamış yazı by JanneAir15 »

Salam! Beləliklə, ILS-in enişini necə etmək lazım olduğunu bilmək istərdim FSX Layihə Airbus A380 ilə. Mən artıq digər təyyarələrə ILS enişini necə edəcəyimi bilirəm, amma Layihə Airbus kokpiti bir az fərqli olduğundan, buna o qədər də əmin deyiləm. Mən təyyarə ilə ILS eniş etməyə çalışdım, amma nəticə vermədi. Yeri gəlmişkən, virtual kokpitdə idim. Fərqli düymələr varmı? Təyyarə bu saytdan gələn Air France A380 VC-dir. Xahiş edirəm bu işdə mənə kömək edin.

-JanneAir15

Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Verilmiş, Mən çox bu gün (DC-10 və Concorde lol iki əsas istisna olmaqla) #FlyBoeing, amma Nav1 daxil ILS Freq yığmaq, sonra Nav üçün GPS dəyişdirmək lazımdır bilirik (Mən adətən isti var ) Mənim halda CTRL SHIFT N, bunun üçün düyməsini basın. Mən Airbus ilə tanış deyiləm, lakin mən (ən $ edir cuz mən əsasən uçmaq nə olan) 747 bilirik, siz də ILS kilidi almaq üçün APP (yanaşma) seçin. Bu sürüşmək yamacında kilidi deyil, belə ki, mən əl bunu gerek, lakin vert sürəti düzəliş yalnız bir məsələ var.

Bu kömək ümid edirik! UĞURLAR!

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”