GPS Naviqasiya var WAY off - YENİLƏNİB

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

GPS Naviqasiya var WAY off - YENİLƏNİB

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Hesab edirəm ki, burada son vaxtlar bir az daha tez-tez bu bunu fark etdik. 2017 əvvəl bunu heç vaxt ......

Mən LFRG, Kİ şimalında sonra Mənim cari track DFW daxil, sonra yalnız şimal bu, mənim track alaraq, və ehtimal edirəm track bilərsiniz.

Hesab edirəm ki, bunu nə üçün zərər deyiləm. Bəzən mükəmməl geri və irəli bir neçə dəfə müvafiq track uçmaq lazımdır, və sonra Xeyr kimi dəfə var! bunu NOT .....

DFW Mənim açılış yaxın mükəmməl idi. sağ dot və -.37 ft / touchdown da san bir eniş dərəcəsi (lol qısqanc ola .... davam)

təsvir

Hər kəs bir şey var?

Dariussssss
İsmarıclar: 164
Qeydiyyat tarixi: 27 Noyabr 2016, 17:52

GPS naviqasiyası YOXDUR

Oxunmamış yazı by Dariussssss »

Yaxşı, bir şey messed.

Gedişdən sonra marşrutla əlaqəli bir şey etdiniz? Mən etdimFSX bütün uçuş planını pozacaq və tez-tez təyyarəni ilk yol nöqtəsinə qaytaracaq. Və ya GPS / FMC əvəzinə HDG rejiminə keçin. Bu səbəbdən marşrutu yoxladığımı və iki dəfə yoxladığımdan, səhv olmadığına və ya bəzi çılğın dönüşlərə və ya buna bənzər bir şey olmadığına əminəm.

Gh0stRider203

GPS naviqasiyası YOXDUR

nope lol. Mən IFR üçün VFR keçid halda mən təyinat olan IFR və o nöqtədə bir şey dəyişdirmək deyil, mən qala ilə əlaqə artıq deyiləm.

Oturub baxmiram FSX bu uzun uçuşlar zamanı. Dünya Müharibə Gəmilərini oynamaq kimi başqa işlər görürəm (hal-hazırda lol edirəm)

təsvir

təsvir

təsvir

Dariussssss

GPS naviqasiyası YOXDUR

... Bir neçə '' gölməçənin üstündə '' uçuşlarım vardı, əslində çox uzun bir KPHX-LYBE və təyyarə olduğu yerdə idi. Bütün uçuşu bir anda edə bilmədim, buna görə bir neçə hissədə etdim. Nə vaxtsa yadda saxladı və bir az vaxt tapanda davam etdi. Dediyim kimi, yerində idi.

Siz mənə uçuş planı göndərmək üçün mümkündür? (FB və ya e-mail) bunu etməyə çalışacağıq. Hansı təyyarə bu bir istifadə olunur?

Gh0stRider203

GPS naviqasiyası YOXDUR

adətən bu bir məsələ deyil ......

Mən KDFW etmək - 747-400LCF in LFRG səbəbiylə max sıra olduqca asan yanaşma yaxın ki, (siz runway 12 lol almaq zaman) və nəticədə, bu uçuş VA üçün ən çox pul etmək .

Mən istifadə 3 planları ilə bir zip faylı əlavə etdik.

KDFW - LFRG VFR 12 & 30 pistə, IFR isə 30 pistə
Qoşma KDFW-LFRG.zip artıq mövcud deyil
əlavələr
KDFW-LFRG.zip
(2.42 KiB) 313 dəfə yüklənib

Dariussssss

GPS naviqasiyası YOXDUR

TAMAM. Mən normal 747ERF ilə, az fərqli edəcəyik.

səhv olduğu VFR belə bir uçuş etmək mənə olduqca qəribə var ... bəlkə ki ... Hər halda, mən onu çalışacağıq.

Gh0stRider203

GPS naviqasiyası YOXDUR

Mənim uçuş 99.999% VFR və KDFW var - LFRG Mən bu problem yalnız yoldur. Mən IFR kimi deyil. Mən sizə yalnız mý uçuşdan sonra hər halda onu ləğv etdiyiniz zaman VFR hava IFR bunu point, nə deməkdir?

Dariussssss

GPS naviqasiyası YOXDUR

Mənim uçuş 99.999% -i cəhənnəm kimi annoying baxmayaraq, ATC ilə IFR, amma mümkün qədər real saxlamaq üçün əlimdən gələni edirəm.

İndiyə qədər belə yaxşı, təyyarə yolda doğru deyil.

Gh0stRider203

GPS naviqasiyası YOXDUR

Mən bunu edirəm .... amma yatmaq istəyirəm ;) Mən saat əlavə imkan olacaq :)

təsvir

Niyə bu qədər uçmaq edirsiniz? yaxşı bir .... Bu ilin aprel ayında bu günə qədər etdiyiniz nə.

təsvir

İkincisi, mən VA üçün indi uçan yalnız bir deyiləm, və hazırda xərcləri 961,250 pax quşların lizinq ödənişləri $ 2 bir ay (həm də 777-200LR var), və 1,258,334 yük üçün $ 2 bir ay (747 var -800F).

Bu ki, əhatə etmək üçün hər ay kifayət qədər gətirmək və onları ödəmək üçün lazım olan $ əmin etmək üçün Mənə var.

Gh0stRider203

GPS naviqasiyası YOXDUR

Mən keçən ay yalnız 300K nm-dən çox idi və Allah lol neçə saat bilir

Bu yəqin ki, sizin üçün mý aktı qədər deyil. O, həmişə mənim üçün bunu etmir. Bu tamamilə təsadüfi deyil

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”