Douglas A_20 Havoc

Minlərlə var add-onklassik üçün İnternetdə FSX və Prepar3D v1-dən v3-ə qədər. Dünyanın ən nəhəng təyyarələrini 24,000 istiqamətdən hər hansı birinə uçaraq dünyanın hər yerindən yola salın.
frederi350
İsmarıclar: 1
Qeydiyyat tarixi: 24 aprel 2016, 21:07

Douglas A_20 Havoc

Oxunmamış yazı by frederi350 »

Douglas A_20 Havoc kompüterimin bütün təhlükəsizlik xüsusiyyətlərini (Norton və İstifadəçi Hesabına Nəzarət) ayırdıqdan sonra yüklədim. Uğurlu olduğu yükləmə və Quraşdırma. Yükləndikdən sonra FSX Havoc Təyyarə Seçmə Pəncərəsində tapa bilmədim. İstifadə edirəm FSX Booster 2013-Version 2.9 başlamaq üçün FSX və mən də başlamağa çalışdım FSX Booster 2013 istifadə etmədən. Yenidən yükləməyə də çalışdım. Sonra yenidən yükləməyə çalışdım FSX Baxım xüsusiyyətindən istifadə edərək DVD Diskindən Uçuş Simulator Deluxe Edition. mənim varımdır FSX D: məlumat diskində deyil, Proqram Fayllarında (x86) / Microsoft Oyunlarında yerli disk. Avtomatik Quraşdırma və Xüsusi Quraşdırma istifadə edərək bir neçə dəfə yenidən quraşdırmağa çalışdım. Etdiyim heç bir şey Təyyarə Seçmə Pəncərəsində Douglas A_20 Havoc yetişdirmək istəmir.
Mən qaçıram
Windows 10
İşlemci: Intel (R) Core (TM) i7 4790K CPU @ 4.00 GHz
Quraşdırılmış yaddaş (RAM): 16.0 GB (15.9 istifadə edilə bilər)
Sistem növü: 64 -bit əməliyyat sistemi, x64-based prosessor
Ekran Adapterləri: NVIDIA GeForce GTX 970 və Intel (R) Graphics 4600

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D v3-ə qədər ”