Ilya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis Urban IL 76 MD

Microsoft Flight Simulator 2004 (FS2004), Microsoft Games studiyaları tərəfindən hazırlanmış, 2003-cü ildə PC-də yayımlanan bir video oyun. Dünyada insanlar hələ onilliklər sonra FS2004-də oynayırlar.
cruga
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 13 aprel 2017, 08:48

Oxunmamış yazı by cruga »

Hi everybody
Mən İtaliyadan oldum və yeniyim burada
Bəzilərini yüklədim addons Rikoooo-dan və yüzlərlə arasında seçim keyfiyyətini bəyəndim addons bu sayt etdi.
Son yükləməyim İlya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis Urban tərəfindən hazırlanan yeni IL 76-dır.
Çox yaxşı olduğunu hiss edirəm addon, amma yoxlaya bilmirəm.
Təəssüf ki, mənim fs2004 təyyarəni yükləməyə başlayarkən və qəzaya uğrayıb bir problemlə xəbərdarlıq edir.
Problem, Model papaqdakı faylda adı ilə yazılmış olan kiril simvolları ilə əlaqəli görünür.
Heç kim eyni problemə malikdir və bir növ həll yolunu bilirmi?
Təşəkkür edirəm hər kəs mənə kömək edə bilər və ya bir təklif verə bilər ...

Dariussssss
İsmarıclar: 164
Qeydiyyat tarixi: 27 Noyabr 2016, 17:52

Oxunmamış yazı by Dariussssss »

FS2004 istifadə edərkən də mənimlə eyni bir problemi vardı. Rusiyadan birinə çevrilmədən birinə baxmayaraq, onu istifadə etmək üçün bir yol olduğunu düşünmürəm.

İşləyir FSX , lakin istifadə etmək üçün heç bir yol yoxdur ...

Çox gözəl olmaya bilər, amma bəzi şeylər həll olunana qədər onu çıxarın. Bütün Rus təyyarələri ilə eyni şey ... hər şey Rus dilindədir. . .

salam

Gh0stRider203
İsmarıclar: 213
Qeydiyyat tarixi: 21 İyul 2015, 09:45

Oxunmamış yazı by Gh0stRider203 »

Mənə bir ekran görüntüsü verdiyseniz, onu çevirmək üçün kimsə tapmaq mümkün ola bilər.

cruga
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 13 aprel 2017, 08:48

Oxunmamış yazı by cruga »

Dariussssss və Gh0stRider203 təşəkkür edirəm

Əslində fs2004 başladığında, bu faylları yükləməyəcəyini söyləyir (bu, kiril simvolların əvəzinə istifadə edir)
Və təyyarələri yükləməyə çalışdığımda, fs eyni səhvdən sonra qəzaya səbəb olur.
Göründüyü kimi, bu faylları düzgün idarə edə bilmir. Adlarında istifadə edilən simvollar səbəbiylə ola bilər.
Hesab edirəm ki, müəlliflər həmin faylların adlarını dəyişdirməlidirlər və .mdl faylını uyğunlaşdırmalıdırlar.
Hər halda bir ekran görüntüsünü (ya da dəqiq səhv mesajlarını bildirməyi) və bu faylların siyahısını hazırlamağa çalışacağam (Kiril simvolların kopyalanmasını ümid edirəm)

Tezliklə geri dönəcəyəm

Bir daha təşəkkürlər

Janne04
İsmarıclar: 1
Qeydiyyat tarixi: 11 Sentyabr 2018, 04:03

Oxunmamış yazı by Janne04 »

cruga yazdı:Hi everybody
Mən İtaliyadan oldum və yeniyim burada
Bəzilərini yüklədim addons Rikoooo-dan və yüzlərlə arasında seçim keyfiyyətini bəyəndim addons bu sayt etdi.
Son yükləməyim İlya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis Urban tərəfindən hazırlanan yeni IL 76-dır.
Çox yaxşı olduğunu hiss edirəm addon, amma yoxlaya bilmirəm.
Təəssüf ki, mənim fs2004 təyyarəni yükləməyə başlayarkən və qəzaya uğrayıb bir problemlə xəbərdarlıq edir.
Problem, Model papaqdakı faylda adı ilə yazılmış olan kiril simvolları ilə əlaqəli görünür.
Heç kim eyni problemi olmadı Rachat prêt və həll bir növ bilir?
Təşəkkür edirəm hər kəs mənə kömək edə bilər və ya bir təklif verə bilər ...
Salam, səni tanıyıram :)

Cavab göndər

“Uçuş Simulyatoru 2004” -ə qayıt