Salam

Biz burada özlərini təqdim etmək, yeni üzvləri gəlir. Sizin maraqlarınızı bir-birinə bilmək və pay alın.
alogie
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 27 may 2018, 21:15

Salam

Oxunmamış yazı by alogie »

Salam hər kəs,
Sadəcə özümü tanıtmaq istədim. Adım Alistair və mən Şimali Kaliforniyada yaşayırıq. Bu yaxınlarda yenidən simulyasiya etdim və satın aldım P3Dv4. Orada bir ton pulsuz proqram var, ancaq v4 ilə uyğunluğu bəzi saytlardan müəyyənləşdirmək çətin ola bilər. Mən Rikoooo-nun yükləmələrinin öz-özünə işləyən sənədlər olmasını xoşlayıram, buna görə effekt, ölçü və ya səs qovluqları qarışdırmaqdan çəkinməyim lazım deyil. Təmiz silmək imkanı da bir bonusdur. Bir jumbo abunə yox idi.

Uçan ticarət təyyarələrindən, həm də kiçik dirəklərdən və təyyarələrdən zövq alıram. Ticarət təyyarələrindəki enişlər o qədər də yaxşı işləmir, buna görə təcrübə lazımdır.

Bir az suya batmağı xoşlayıram, ona görə əlavə etdim:
PF3
UTLive

və dekorasiya üçün:
PulsuzMesh
FTX Global
FTX Global Vector
Açıq LC Europe, NA və SA
Şotlandiya, İngiltərə və NorCal bölgələrindən ORBX.

Mən bir Core i5-2500k dörd nüvəyə əsaslanan nisbətən köhnə bir qurğum var. Mən onu satın aldığımdan RAM-ı 16GB səviyyəsinə qaldırdım, OS üçün bir SSD və oyunlar üçün xüsusi bir SSD quraşdırdım və GTX 1050 Ti kartı əlavə etdim. Köhnə 1680 x 1050 monitorumda yaxşıdır.
Toxunma məqsədləri üçün TrackIR 5 və bir HOTAS Cougar (qazda yer dəyişdirən qab istisna olmaqla maddəsiz maddələr) və TMaster sükan pedalları var.

Alistair

Cavab göndər

“Yeni üzvlərə xoş gəldiniz” səhifəsinə qayıt