Jumbo qeydiyyatdan sonra yüklənən heç bir şey

Biz burada özlərini təqdim etmək, yeni üzvləri gəlir. Sizin maraqlarınızı bir-birinə bilmək və pay alın.
plinux24
İsmarıclar: 3
Qeydiyyat tarixi: 26 Noyabr 2018, 01:00

Oxunmamış yazı by plinux24 »

Yükləməyə çalışdığım fayllar Mənim Yükləmə tariximdə siyahıya alınmışdır, lakin bu fayllar heç vaxt kompüterimə yüklənmir.

Kontakt səhifəsi yoxdur, çünki kimsə ilə əlaqə saxlaya bilmirəm. Fayllar harada? Mənim Jumbo qeydiyyat haqqı tez alındı, lakin mən bunun üçün bir şey yoxdur.

plinux24

İstifadəçi avatarı
rikoooo
İdarəçi qlobal
İsmarıclar: 545
Qeydiyyat tarixi: 09 Sentyabr 2011, 10:03
Əlaqə:

Oxunmamış yazı by rikoooo »

Salam, pinux24,

Yükləməyə başlamaq üçün linki vurduktan sonra ekranda səhv mesajı və ya bir şey əldə edirsiniz?

Regards,
Bon vols - Xoş Uçuşlar

Erik - Admin

plinux24

Bu sayt həqiqətən ödənişli qeydiyyatdan olmaqdan əziyyət çəkir. Mən yalnız sizin sualınıza cavab vermişəm, göndərməyə başlamışıq və CAPTCHA-ı yoxlamadığım üçün yazdığım hər şeyi sildim. Mən yalnız 3 aylıq qeydiyyatdan keçdiyindən çox məmnunam. Bu saytdan bir daha istifadə etməyəcəyəm.

Hər halda, Xeyr, mən yalnız təhlükəsizlik pəncərəsində vurduğumda bir yükləmə yeri seçmək üçün seçdiyiniz bir başqa pəncərənin açıldığı bir səhv alıram. Bu pəncərə yalnız bir neçə saniyə keçib yox olur və heç bir şey yüklənmir.

Mənim brauzerim həmişə yükləməyi xahiş edir və default yeri normal Downloads qovluğudur.

Thanks,
plinux24

İstifadəçi avatarı
rikoooo
İdarəçi qlobal
İsmarıclar: 545
Qeydiyyat tarixi: 09 Sentyabr 2011, 10:03
Əlaqə:

Oxunmamış yazı by rikoooo »

Salam,

Simviation.com saytına gedin və bir yükləyin, download başlamazsa, mənə bildirin, bu sizin probleminizi müəyyən etməyə və sizə bir həll verməyə kömək edəcək.
Əgər razı olmadıysanız, mən sizə geri qaytaram.

Milad bayramınız mübarək.

salam
Bon vols - Xoş Uçuşlar

Erik - Admin

plinux24

Salam,

Bu saytda giriş yapamam. Mən qeydiyyatdan keçməmişəm. Burada giriş etmək üçün istifadə etdiyim eyni etimadnaməni istifadə etdim.

guitpik
İsmarıclar: 2
Qeydiyyat tarixi: 01 may 2018, 16:43

Oxunmamış yazı by guitpik »

Yükləmə qovluğunu yoxladınızmı?

amberdog1
İsmarıclar: 5
Qeydiyyat tarixi: 03 İyun 2016, 07:38

Oxunmamış yazı by amberdog1 »

1st zamanında eyni məsələyə sahib oldum, mənim a / v download yükləndi və səhv mesajı almadım. A / V funksiyasını yandırın və əldə etməyə çalışdığınız faylları / faylları endirməyə çalışın.
Bu kömək edir və Xoşbəxt Flyin :)

Cavab göndər

“Yeni üzvlərə xoş gəldiniz” səhifəsinə qayıt