MSFS2020 и RIKOOOO addons

Microsoft Flight Simulator 2020 (MSFS 2020) е следващото поколение полетен симулатор и вече легендарен наследник на Microsoft FSX.
dkberesk12

Непрочетена публикация by dkberesk12 »

съжалявам, ако това е било адресирано другаде, но ще видим ли скоро някои самолети да бъдат преобразувани във fs2020 за публично изтегляне? бих искал да видя някои от пакетите rikoooo да бъдат пуснати за 2020 г.

ХорхеА
Най-често използваният симулатор: FSX

Непрочетена публикация by ХорхеА »

Имам същия въпрос ..

Потребителски аватар
rikoooo
Administrateur глобален
За контакти:

Непрочетена публикация by rikoooo »

Да,
Но две седмици след пускането на MSFS е твърде рано и ние не искаме да качваме на Rikoooo някои add-ons, които работят наполовина, както можете да видите на други уебсайтове.

Добрите неща изискват време

Благодарим Ви
Бон волс - щастливи полети

Erik - Admin

dkberesk12

Непрочетена публикация by dkberesk12 »

Не благодаря!! очаквам с нетърпение.

carbonated_turtle

Непрочетена публикация by carbonated_turtle »

Нямам търпение! Харесва ми колко лесно този сайт го направи да инсталира самолети и качеството винаги е страхотно тук в сравнение с всички боклуци, които се качват на други сайтове.

дъга

Re: MSFS2020 и RIKOOOO addons

Непрочетена публикация by дъга »

dkberesk12 написа:
07 септември 2020 г., 15:13
съжалявам, ако това е било адресирано другаде, но ще видим ли скоро някои самолети да бъдат преобразувани във fs2020 за публично изтегляне? бих искал да видя някои от пакетите rikoooo да бъдат пуснати за 2020 г.
mariadi's osprey моля

Nitrical

Непрочетена публикация by Nitrical »

дъга написа:
25 септември 2020 г., 17:02
dkberesk12 написа:
07 септември 2020 г., 15:13
mariadi's osprey моля
Osprey? Наистина би било страхотно. Но мисля, че този е много сложен за преобразуване.

Лично аз съм голям фен на Lockheed 188 Electra и е близнак на Orion. Въпреки че VC на Electra е просто по-хубав. Орионските са по-хладни отвън.
Бих искал да видя някои от самолетите на Робърт Ричардсън като Seafire и Spitfire преобразувани. Последните му модели са просто зашеметяващи и много забавни P3D.

ДИМ @ буря

Непрочетена публикация by ДИМ @ буря »

Не обиждайте никого, когато казвам следното.
Не виждам много нови addons от доста време, тъй като са трудни за създаване / програмиране в уникална архитектура като тази.
Много съм свикнал да летя FSX, който има много addon в обширна зона на летене със самолети / летища и пейзажи.
Нека не забравяме това FSX пуснат през 2006 г. Преди 14 години това излезе и все още получаваме „Безплатно Addons, "за това в момента,> БЛАГОДАРЯ ВИ RIKOOOO, за вашето старание по това и всичко, което правите. Изключително го оценявам!
Microsoft Flight Simulator 2020 е ново приключение на класически франчайз и според мен с времето ще се разраства. И да, имам предвид времето. Просто ни трябва търпение.

Ониел

Непрочетена публикация by Ониел »

Такива мили думи Smoke и yes Rikoooo трябва да коригира времето и да проучи, преди да обмисли преобразуване или дори основание на модели.

freddielaker2

Непрочетена публикация by freddielaker2 »

Бих се радвал да видя стария британски самолет, който направи Дейв Малтби, и Бристол Британия, който би изглеждал толкова добре в тази нова версия на полетната симулация. Опитвам се да се науча как да се опитвам да ги актуализирам, но трудно намирам време да проуча какво да правя в момента. Ако можех да имам BAC1-11 или Caravelle също бих се радвал да ги видя

Отговорете

Връщане към „Flight Simulator 2020 (MSFS 2020)“