Prepar3D Помогне

Локхийд Мартин ни предлага Prepar3D v4 и v5 вече са за 64-битови системи и VR съвместими. Prepar3D ангажира потребителите в потапящо обучение чрез реалистични среди. Идеален за търговски, академични, професионални или военни инструкции.
Dariussssss

Prepar3D Помогне

Непрочетена публикация by Dariussssss »

Ако имате проблеми, грешки или имате някакви въпроси относно Prepar3D Симулатор, публикувай го тук. Също така ни кажете за поправки и решения за различни проблеми и грешки в този симулатор.

lmaselli

Prepar3D Помогне

Непрочетена публикация by lmaselli »

Здравейте!
Преди всичко искам да ви поздравя за великата работа, която вършите.
Преди няколко дни започнах да използвам "P3D V3.4 ", Първият инсталиран сценарий беше„ Балеарски остров "и забелязах проблем с кота на земята в LEMH и проблем с местоположението в LESL.
Поздравления!

Dariussssss

Prepar3D Помогне

Здравейте и добре дошли на нашия форум.

Ще направим всичко възможно да ви помогнем по този въпрос. Този пейзаж, изтеглена форма тук или някъде другаде?

поздрави

lmaselli

Prepar3D Помогне

Непрочетена публикация by lmaselli »

Тя е изтеглена от тази страница. Балеарски остров V2.

Пожелания.

quietflyerBob

Prepar3D Помогне

Непрочетена публикация by quietflyerBob »

Здравейте,

много комплименти за вашата работа, това е много добър инструмент за нас! Имам проблем с някои add-on, напр. пакет за самолети Airbus A300 Multi; Инсталиран съм в директорията си на Microsoft Fs и работи много добре. Сега бих искал да инсталирам един и същ пакет P3D който се намира в същите програмни файлове (x86) също, но автоинсталаторът не ми позволява да избирам P3D, Както и да е, инсталирах много други пакети от Rikooo и в двата Sims; какъв е проблема? Благодаря за вашата помощ
screen.PNG
screen.PNG (128.72 KiB) Гледан 375 пъти
Прикаченият файл programs.PNG вече не е на разположение
Прикачени
programs.PNG
programs.PNG (27.83 KiB) Гледан 375 пъти

Dariussssss

Prepar3D Помогне

Здравей и добре дошъл.

Имах този пакет от самолети FSX и беше доста добре.

Не съм запознат с техническата част на P3D но е възможно да имате някакъв конфликт с тези два сима. Виждам на снимките, че сте при условие, че и двамата сте инсталирали на едно и също място ... не е лошо да ги инсталирате на различни твърди дискове, ако можете да го направите по този начин.

поздрави

Отговорете

Връщане към „Prepar3D v4 и v5 (64 бита) ”