tds_boeing_787_mega_pack

Локхийд Мартин ни предлага Prepar3D v4 и v5 вече са за 64-битови системи и VR съвместими. Prepar3D ангажира потребителите в потапящо обучение чрез реалистични среди. Идеален за търговски, академични, професионални или военни инструкции.
flightsimairbus

tds_boeing_787_mega_pack

Непрочетена публикация by flightsimairbus »

Здрасти
i have downloaded this panel of the 787 and rewrite the panel file to get the 3 crt
да отключите, за да мога да го преместя на други екрани. Проблемът е, че екранът за премахване
изчезват от екрана. не винаги на един и същ екран. понякога тя работи добре.
има ли някой, който да ми помогне с това. аз ще прикача панел файл, така всеки
може да го зареди в този 787 и да види дали той прави същото
Прикачени
Panel.txt
(8.43 KiB) Изтеглено 20 пъти

Gh0stRider203

tds_boeing_787_mega_pack

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

Честно казано, аз погледнах към ДВЕТЕ този самолет и качественото крило 787 ... и колкото и да не ми харесва да харчат пари за самолети, QW787 си заслужава.

ErikC

tds_boeing_787_mega_pack

Непрочетена публикация by ErikC »

Кения дихателните пътища ???

julibib

tds_boeing_787_mega_pack

Непрочетена публикация by julibib »

Слава Богу! Намерих този разговор на сайта на rikoooo. Сър моят проблем е във вашия 787 мега пакет, симулаторът ми е P3DV4 всичко работи доста-много добре, но, 787-10RR не работи добре като другите самолети, не каца с клапи дори на 10! и той прави много много тапицерия, така че самолетът да не може да се движи по небето особено преди кацане и по този начин да се разбие. Освен това, самолетът не работи добре на автоматичен газ и управление, като когато вдигам игото, игото избутва нагоре самолета повече и той се движи толкова бързо, че ще бъде много трудно да контролирам самолета, същото, когато направя банка наляво и надясно. така че е много трудно да контролирате самолета с дефектни контроли. От друга страна, не мога да приземя самолета с пълни клапи, автоматичната дросела на самолета се покачва до 100% и самолетът се спуска надолу поради пълните клапи, причиняващи натиск нагоре и да останат на височина от окончателен подход самолетът се спуска надолу, за да остане на тази височина и по този начин се разбива, така че проблемът е в автоматичния газ, той не може да контролира клапата разумно, той се покачва до 100%, а самолетите се сриват поради спускане надолу и автоматичното завъртане е толкова много че не мога да кача самолета, той също предизвиква катастрофа, не мога да кацна с пълни клапи дори на 100% гориво.

така че, господине, аз ви моля да проверите целия мега пакет 787-800,787-900,787-10, Genx и RR на всички самолети и има проблем във всеки самолет, но 787-10 RR е извън контрол, така че смирено ви моля сър да предприеме промени в необходимостта за целия този мега пакет с актуализация, особено 787-10RR.

моите компютърни спецификации - Intel-i7-6700K, Windows 10 64-битов, Дънни платки - Gigabyte Technology Co. Ltd. G1.SNIPER M7-CF (U3E1)

Отговорете

Връщане към „Prepar3D v4 и v5 (64 бита) ”