Инсталиране на Портланд и Солт Лейк Сити: FSX, FSX: SE или P3D4?

Локхийд Мартин ни предлага Prepar3D v4 и v5 вече са за 64-битови системи и VR съвместими. Prepar3D ангажира потребителите в потапящо обучение чрез реалистични среди. Идеален за търговски, академични, професионални или военни инструкции.
Геро-1954

Непрочетена публикация by Геро-1954 »

В началото на инсталацията: как бих могъл да реша да се инсталира за FSX, FSX: SE или P3D4?
Имам и трите симулатора, но от големия размер на файла за изтегляне, ми се струва така, сякаш пейзажът ще бъде способен само от P3D4 и по този начин се нуждая само от инсталация за P3D4.

captainblock

Непрочетена публикация by captainblock »

FSX може да се справи с много, инсталирах много преди. Просто изберете който и да е симулатор, за който искате декорацията да бъде инсталирана, просто като това.

Dariussssss

Непрочетена публикация by Dariussssss »

Има и още една опция, приложение за инсталиране на пейзажи. Имах го за FSX , но съм сигурен, че работи P3D също. Страхотен инструмент.

Геро-1954

Здравей Дариус,

използвайки (най-новия?) инсталатор 11.1, нямам опция за кой симулатор да инсталирам. Мога да избирам само между "Автоматична" и "Специфична" инсталация. Винаги опитвам втория с надеждата да ми позволи да реша къде да инсталирам, но в този случай само FSX-път е налице, не FSX: SE и не P3D4.

Може би аз опитвам нещо друго. Въпреки това, благодаря за вашия отговор. Геро

Потребителски аватар
rikoooo
Administrateur глобален
За контакти:

Непрочетена публикация by rikoooo »

Здравейте,

Трябва да изберете "Автоматична" инсталация, след което изберете симулатора в списъка, ако симулаторът ви не е в списъка, това означава, че настройката на симулатора ви не е правилна. Инсталационната програма винаги търси във вашия регистър ключ, който съдържа пълния път на вашия симулатор, ако ключът не присъства, тогава симулаторът не е инсталиран или е имал лоша настройка.
Бон волс - щастливи полети

Erik - Admin

Геро-1954

Благодаря - последният отговор беше ТОЧНО, че очаквах. Тя работи, решението, което симулатор трябва да се използва идва една стъпка след автоматично.

Отговорете

Връщане към „Prepar3D v4 и v5 (64 бита) ”