Flight Studios + членство

Локхийд Мартин ни предлага Prepar3D v4 и v5 вече са за 64-битови системи и VR съвместими. Prepar3D ангажира потребителите в потапящо обучение чрез реалистични среди. Идеален за търговски, академични, професионални или военни инструкции.
FlightStudios
Най-често използваният симулатор: FSX
За контакти:

Непрочетена публикация by FlightStudios »

Здравейте всички,

Аз съм основният разработчик във FlightStudios (бивша OFX Interactive Simulation) и ще се радвам да представя на цялата общност нашата членска програма (15,00 € за 2 години с пълен достъп).

FS + е единствената оферта за абонамент на пазара, тя позволява да извадите симулатора си на следващо ниво, няма нужда да правите избор, който да задоволявате всичките си авиационни желания без компромиси. По време на вашия период на абонамент ще имате достъп до неограничено количество летища, градове, пейзажи на околната среда, кръпки, разни и информация за FS + медиите. Ние ще Ви таксуваме еднократно (към датата на първоначалния Ви абонамент) и можете да се отпишете по всяко време.

С пристигането на Microsoft Flight Simulator с нова екосистема абонаментът FS + ще бъде най-мощният инструмент за подобряване на вашите летища.

Открийте сега новата ни природа: Регион Landclass в Южна Америка

Връзка: Уебсайт на Flight Studios

Изображение

duvlop

Непрочетена публикация by duvlop »

FlightStudios wrote:Здравейте всички,

Аз съм основният разработчик във FlightStudios (бивша OFX Interactive Simulation) и ще се радвам да представя на цялата общност нашата членска програма (15,00 € за 2 години с пълен достъп).

FS + е единствената оферта за абонамент на пазара, тя позволява да изведе симулатора си на следващо ниво, няма нужда да правите избор, който да задоволявате всичките си аеронавигационни желания без компромиси. По време на вашия период на абонамент ще имате достъп до неограничено количество летища, градове, пейзажи на околната среда, пачове, разни и информация за FS + media. Ние ще Ви таксуваме еднократно (на датата на Вашето meilleurs кредитира конзолата първоначален абонамент) и можете да се отпишете по всяко време.

С пристигането на Microsoft Flight Simulator с нова екосистема абонаментът FS + ще бъде най-мощният инструмент за подобряване на вашите летища.
Благодаря ви за това съобщение, намирам информацията, която предоставяте, за много интересна и правилна.

Отговорете

Връщане към „Prepar3D v4 и v5 (64 бита) ”