FSX а ти

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
Gh0stRider203

FSX а ти

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

Какъв по-добър начин да се опознаем един друг, отколкото да обсъждаме с какво правим FSX, нали? :)

Единствените правила 2. Няма спор (ако има проблем да го вземат другаде, МОЛЯ); и не се подиграва на другите :)Връзки към въздухоплавателно средство на място Rikoooo не само се насърчават, приветствам тях! :)Обичам да пробвате различни самолети! Имат тъй като бях дете.

Що се отнася до себе си ....... Аз съм главен изпълнителен директор на American Airways VA. Прекарвам най-много от времето си FSX извършване на товари на дълги разстояния, тъй като това прави Авиокомпанията най-много пари. Най-добрите 2 птици, с които летя, са 747-800F и 747LCF. Имаме голям флот, макар и с различни размери.

Най-малък мисля, че е на Dash 8-100 и Embraer Legacy 600.
Най-голям мисля би било 747s, и 707-320, и 777-200LR.
Старите ще бъде Boeing 314 и 707-320
Fastest would be the Concorde, without question. (to paraphrase "Charlie", I'm "not going to be happy unless [I'm] going Mach-2 with [My] hair on fire " lol)

Най-бавно е без съмнение V-22, и CH-47, които ние използваме само за летене Oil Rig работници от платформата (скучно наистина, но бързо, ако с помощта на орел рибар хе)

Моят личен фаворит? Това е труден един. Аз ще трябва да се каже на 707-320 и C-130.

Колко често мога да лети? Е, трябва да бъда честен .... почти нон-стоп. Досега този месец, аз съм влезли 461.39 часа, и 206,931

Когато не летящ за авикомпанията, аз ще обикновено се плаващ под Tomcat. :)

Някои линк към някои от птиците Rikoooo да използвам :)

B717-200
http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/748

B747-XXX Мега пакет (аз използвам LCF от това - че имам инсталирани ВСИЧКИ megapacks 747 хаха)
http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/719

Или ако само искате LCF ...
http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/467

B737-700 American Airlines (НЕ са в момента в нашия флот, но аз не го имат и го обичам)
http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/667

B777-200 (а аз не използвате някоя от тези в този пакет .... Аз силно го препоръчвам!)
http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/184

B707-42 (аз използвам версия Captain Sim, но ще се опитвам този един тази седмица! Очаквайте мнение!)
http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/201

Dariussssss

FSX а ти

Непрочетена публикация by Dariussssss »

Бих искал да попитам няколко неща. Първо всъщност е грешка, която се появява след като се опитах да инсталирам пейзажа на Sim Giants Gran Canaria. Грешката е „Пейзажна област“ (с някои номера), която не е намерена. Този пейзаж не работи изобщо FSX sp2. Премахнато е, но грешката все още е там.

Втори. Възможно ли е да се слее с ВХ от A320 Family мулти-премяна комплекта, с Томас Рут A330 / 340 и как? И двете изтеглите от тук.

Благодаря.

поздрави

Потребителски аватар
rikoooo
Administrateur глобален
За контакти:

FSX а ти

Непрочетена публикация by rikoooo »

Здравейте,

Благодаря ви Gh0stRider203 за да изкажете, ние ли, че малко повече сега, и приветствам като модератор на форума.

Dariusssss: За да премахнете грешката, просто трябва да премахнете пейзажа от библиотеката на пейзажа си FSX довереник. Ще погледна към пейзажа, за да проверя дали има грешка с инсталатора. това се случва само с Гран Канария или други пейзажи?

за втория ви въпрос, да мисля, че може да се слее с ВХ от A320 Family мулти-премяна комплекта, с Томас Рут A330 / 340. За да направите VC сливат моля консултирайте се с Google или Youtube уроци

Честит полет
Бон волс - щастливи полети

Erik - Admin

Dariussssss

FSX а ти

Тя търси декори области 117 и 123. И двамата не са там. В scenery.cfg, последната зона природа е 115-Добавяне на природа, той не е там изобщо, но грешката продължава да идва. Това е само природа файла, който прави проблеми, досега.

Също така, BN-2 Islander за FSX е лошо счупен.

поздрави

Dariussssss

FSX а ти

След като се опитва да се слее споменатия VC и Томас Рут A330, резултатът е доста лошо. Аз трябваше да се премахне един от A330s, бе счупен. Аз не искам да се даде и на идеята за сливане на това, но аз не мога да намеря начин да го направя.

Gh0stRider203

FSX а ти

Dariussssss написа:След като се опитва да се слее споменатия VC и Томас Рут A330, резултатът е доста лошо. Аз трябваше да се премахне един от A330s, бе счупен. Аз не искам да се даде и на идеята за сливане на това, но аз не мога да намеря начин да го направя.

момчета c'mon..you're дерайлирането Моята тема тук :P

Tech probs са тук: http://www.rikoooo.com/board?view=topic&catid=5&id=34 :P

Dariussssss

FSX а ти

ОК съжалявам, моя лош.

Наздраве

Gh0stRider203

FSX а ти

Dariussssss написа:ОК съжалявам, моя лош.

Наздраве
Не се тревожете Моят човек, аз имам много равнини, можете да се измие и восък хаха

FCAIR

FSX а ти

Непрочетена публикация by FCAIR »

Hello all, I am a retired USAF crew chief/ I fly mainly MATS aka Military Air transport Service/ C97 is by far my favorite Plane. I also fly Reeve AA flights across Alaska and the Aleutian islands The Lockheed L-I88 Electra Is by far my favorite aircraft in the great far north. I am super fan of Convair the B-36, The B-58 Hustler best looking Bomber ever to fly/ and the Commercial 880/990 beautiful fast airliners. I do fly the Capsim 707&727 awesome add-onе добре струва цената. Имам само около 80 часа в сима досега все още уча и практикувам подходи през цялото време ..

Сини небеса..

Gh0stRider203

FSX а ти

Първо FCAIR .... благодаря ви за вашата служба за нашата страна. Семейството ми е служил за 6 поколения сега, в почти всеки клон, но бреговата охрана. Никакви думи някога може наистина да изразя благодарността си към вас. Исках да служи, но за съжаление, се ограничава до гражданска Patrol Air (което аз се ползват до края хе).

Аз също имам CS 707 и я обичам. Като се започне "НЛП нагоре е нещо, което аз не съвсем, все още имам запомнени LMAO все още трябва да спра, че YouTube видео хаха на CS C-130 е друга история хаха

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”