CLS DC-10-30F Преглед

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
Gh0stRider203

CLS DC-10-30F Преглед

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

Аз няма да лъжа, аз съм фен на птиците с двигатели 3. Винаги съм бил. Рядко ще ме видите в нещо с по-малко от двигатели 2.

Това е наистина хубава птица. идва с много liveries, наистина хубави детайли, се справя чудесно, но има малко проблем с него ...

Виждате, макс-обхватът на тази птица е посочен като 6,600 mi; Макс. Гориво е посочено като 36,650 US gal; и максималното тегло при излитане е посочено като 572,000 lbs.

И все пак, ако погледнете вътре FSX... показва максимално бруто тегло като 558,000lbs и максимално допустимо гориво като 32,368 галона, разлика от 4,282 галона.

В момента правя полет на 6305.0 nm и оставам на 7%. Пътувах по Мах. 82 (което е типичната скорост на пътуване) на крака 35,000 и излетях с пълни резервоари. Излишно е да казвам ... няма да го направя с останалите 4.5 часове без да се налага да зареждам.

Обърнах се към CLS, за да видя дали са наясно с това и в момента чакам да чуя обратно.

Все още не съм направил ILS подход (не е използван за този автопилот lol това е различно lol), но аз не очаквам, че това е твърде трудно да се направи.

Досега обаче .... Бих дал на тази птица хубав А- (да промених съзнанието ми хаха). След като инсталирам този от Томас Рут, ще направя преглед на този един хао може да е ден или така, тъй като рядко правя по-малко от полет с макс-диапазон, когато става въпрос за товар :)

Gh0stRider203

CLS DC-10-30F Преглед

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

ILS е доста прям за тази птица, за щастие. Разрешено използвах клавишните комбинации, но все пак хаха Все още няма отговор от CLS ....

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”