Mad Catz ...

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
Пейсън

Mad Catz ...

Непрочетена публикация by Пейсън »

Does anyone else have to visit the mad catz/saitek periodically to re-download the panel drivers and plugins? I find even though it's a matter of "say yes to all" thing, things work smooth following a visit there. I probably should just get S.P.A.D but I hear it has it's own little quirks.
Пейсън

Gh0stRider203

Mad Catz ...

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

Никога не съм имал да, честно.

Имах Saitek x45 но Последното ми един отпадна в мен>.> Наддава на x55 на иБей, но имам majorly наддавам :(

kolijahc

Mad Catz ...

Непрочетена публикация by kolijahc »

Как се счупи x45? Просто любопитно, моите саксии излязоха. Това беше любимата ми хеликоптерна пръчка, след като извадих пружините. Чух, че е възможно да ги възстановя с вълшебен спрей, купих го, но все още не съм пробвала. Докато чаках международната доставка, започнах да тролирам и ebay. Намерих най-добрия CH стик, който можеш да намериш (fighterstick usb) за $ 40USD, и професионалните педали usb за $ 60USD. Всичко, от което се нуждая, е газта и ще се радвам.

Не съм имал късмет с x55 и x56 в ebay. Така или иначе завишени, или сенчести листинг (само пръчката, а не дросела, който има цялата верига или обратно) или непроверен (който няма usb порт и 30 секунди?)

Много хора обичат да ги мразят, но една от най-добрите сделки, които съм виждал, е thrustmaster HOTAS X ($ 20USD), но потърсете синята, която е HOTAS 4 ($ 30USD). Правя няколко бързи мода (пробивам няколко дупки за дръжка на паракорд и отрязвам фланеца около копчето за регулиране на пружината, за да направя пружината подвижна след калибриране за хеликоптери) и ги давам на моите приятели, които искат да учат хеликоптери. прави прекрасна пръчка за лаптоп, след като можете лесно да носите проклетото нещо.

KC

Пейсън

Mad Catz ...

Hi K.C., I never had an X-45, I think messages did a crossover. All I've ever owned is Saitek's X-55 HOTAS control system. They have to be somewhat "paired". If I wanted just a stick and some buttons I'd go back to my Logitech Supreme, which is all you need if you pilot an aircraft. If you (as I) do any combat against some serious AI, then the X-55 (or 65) "control system" is the hot HOTAS ticket.
Пейсън

Gh0stRider203

Mad Catz ...

Първо, отстранен дублираното пост хаха аз съм сигурен, че не е умишлено така че няма обиколки около терена хаха

Аз не знам какво се е случило всичко това с пръчката но знам, че на газта част отпадна, когато аз загубих равновесие и Ръката ми слезе върху дръжката, той щракна с изключен.

Креп дизайн за газта, ако питате мен ... Аз успях да направя импровизирани ремонти с помощта на някои медицински лента, но добре знаеш, че не е ще продължи вечно.

Без пръчката все пак, педала на газта е безполезна. Една секунда Аз съм с пръчката, а в следващия да го вземете, за да смачка бъг (на нещо, което човек мразя най-много в апартамент ми е проклети хлебарките в. Обадих се на града, но това е ясно направи нищо добро, така че мисля, че ми NEXT обаждане е на окръг здравеопазването отдела.), аз го върна и да го откажат да работят. Аз съм точно като WTF? наистина ли?

Gh0stRider203

Mad Catz ...

PAYSON wrote:Hi K.C., I never had an X-45, I think messages did a crossover. All I've ever owned is Saitek's X-55 HOTAS control system. They have to be somewhat "paired". If I wanted just a stick and some buttons I'd go back to my Logitech Supreme, which is all you need if you pilot an aircraft. If you (as I) do any combat against some serious AI, then the X-55 (or 65) "control system" is the hot HOTAS ticket.
Пейсън
се видим аз не правя много въздух за въздушен бой, но аз обичам всички функции на 55 като докато аз правя най-вече лети Jumbos ... Аз почти получих употреба за всеки един бутон хаха

Тъй като аз правя повече ILS подходи тези дни (аз използвах да мразиш ILS сега аз го обичам хаха), че са склонни да имат настройка двойка на автопилота, за да превключите от GPS за NAV1 и от НСА за подход. Мисля, че за единственото нещо, което наистина се използва клавиатурата, когато имах 45 беше да говоря с АТС, включване / изключване на APU, а може би и 1 или 2 малките неща хаха

Пейсън

Mad Catz ...

ДОБРЕ ! Аз трябва да съм в грешен форум. Много се извинявам .gtg

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”