Window минимизиране / максимизиране проблем

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
JanneAir15

Непрочетена публикация by JanneAir15 »

Здравейте! Когато сведа до минимум FSX прозорец (той е в режим на прозорец) и търся нещо, но тогава искам да се върна към FSX и ще увелича максимално прозореца, но тогава всичко ще стане черно. Няма нищо или има само някои текстури. Моля, помогнете ми с това! Също така имам този проблем само в полезните самолети (PMDG 777, пакет Aerosoft Airbus) и симулатора е FSX Ускорение. Ще се опитам да сложа и няколко снимки.

- JanneAir15

Gh0stRider203

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

Аз съм имал този проблем няколко пъти, В себе си. Понякога, ако сменя мнението, че помага, или да изчакате няколко минути, тя ще се изясни.

Colonelwing

Непрочетена публикация by Colonelwing »

Добър ден Яне ,,

Случва ми се с включен PMDG B737NGX FSX Ускорение GOLD и докато използвах Key AltGr чрез Enter, за да минимизирам прозореца от екрана на Sim до прозореца,, той не може да работи правилно, черен екран като вашия. Но ако направя същото на нито един самолетен самолет, всичко ще работи добре с проблем.

JanneAir15

Непрочетена публикация by JanneAir15 »

Всъщност аз вече решен този въпрос. Някой друг с този проблем отидете на този линк: http://c-aviation.net/fsx-tweak/fsx-cfg-tweak-guide/
Оттам изтеглете "UIAutomationCore.dll" и добавете "HIGHMEMFIX = 1" към fsx.CFG. Това ми помогна. Можете да намерите fsx.cfg папка от% appdata% / Microsoft /FSX

- JanneAir15

Colonelwing

Непрочетена публикация by Colonelwing »

Добра информация за връзката ,,, за FSX
От това, което беше споменато в тази връзка към сайта, ако сте на FSX STEAM нямате нужда от този файл.

UIAutomationCore.dll - dll библиотечен файл, който подобрява производителността на приложението 32 в 64-битовите системи. Трябва да му изтеглите място в основната си FSX папка за предотвратяване на грешки в OOM (между други). Не е необходимо в FSX Steam Edition.

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”