съвместимост с Windows 10

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
alainthomas21
Най-често използваният симулатор: FSX

Непрочетена публикация by alainthomas21 »

Is FSX съвместим с Windows 10?
Благодаря ви за отговора..
AT

JanneAir15

Непрочетена публикация by JanneAir15 »

Да, работи на Windows 10. Аз всъщност използвам FSX на Windows 10 и тя работи добре.

- JanneAir15

Gh0stRider203

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

Ако имате някакви въпроси, този сайт може да помогне. Мой приятел работи Steam Edition и е като някои неприятности.

https://fsxinsider.com/windows-10-fsx-steam-edition/

Colonelwing

Непрочетена публикация by Colonelwing »

Gh0st ,,, имам един въпрос към вас ,,,
Имам версия на FSX GOLD Edition на CD кутия от Microsoft от няколко години насам.

Аз съм с тази версия, тъй като дълго време по-стар компютър и искате да получите
допълнителна FSX в моя нов висок край SIM само PC имам сега. Мислех си да взема ПАРА FSX версия ,,,
но искам да бъда сигурен, че успокоявам правиш STEAM, който се движи FSX GOLD Edition CD кутия версия имам
няма да работят на Win 10, че имам на моя нов хай-енд нов компютър Сим.

Научих FSX GOLD Editon CD Box версия вече не работи, ако искаме да имаме FSX GOLD Edition на
нов компютър Win 10.

Въпросът, мога ли все още да използвам моя CD кутия FSX GOLD Edition версия на новия ми Win 10 high end PC за мнозина
години напред, или трябва да направя преминаването към STEAM версия на FSX ?

Благодаря приятел !

Изображение

Gh0stRider203

Честно казано човек, аз не съм сигурен. Вашият Gold издание все пак трябва да се работи от това, което аз съм чел тук

Аз съм все още се изпълнява Windows 7 на компютъра си все още, както и използването Gold Edition.

Colonelwing написа:Gh0st ,,, имам един въпрос към вас ,,,
Имам версия на FSX GOLD Edition на CD кутия от Microsoft от няколко години насам.

Аз съм с тази версия, тъй като дълго време по-стар компютър и искате да получите
допълнителна FSX в моя нов висок край SIM само PC имам сега. Мислех си да взема ПАРА FSX версия ,,,
но искам да бъда сигурен, че успокоявам правиш STEAM, който се движи FSX GOLD Edition CD кутия версия имам
няма да работят на Win 10, че имам на моя нов хай-енд нов компютър Сим.

Научих FSX GOLD Editon CD Box версия вече не работи, ако искаме да имаме FSX GOLD Edition на
нов компютър Win 10.

Въпросът, мога ли все още да използвам моя CD кутия FSX GOLD Edition версия на новия ми Win 10 high end PC за мнозина
години напред, или трябва да направя преминаването към STAEM версия на FSX ?

Благодаря приятел !

Colonelwing

Благодаря много Gh0st!

Да мисля, че все още ще работи добре ,, както аз не използвайте онлайн на живо лети с моята версия и винаги лети офлайн.
Не е за addons тъй като не ги използвам в моята FSX файлове ,, зареждам addons самолети, за да опитате и след това да ги промиете
от моя компютър или в zipfiles да остане там, докато не се чувствам като ги летя отново FSX sim файлове отново.

Моят основен objectif е да презаредите моя PMDG B737NGX от моята DVD кутия версия в по-силен висок край компютър, аз съм сега за симулатори само употреба. Така че аз предполагам, че всичко ще работи добре за мен, тъй като това, което съм чел на в STEAM ,, те не са толкова много направени промени и то няма да повлияе на начина, по който летят на FSX за много дълго време в бъдещето.

Сега, както сме в FSX sim предмет ,,, за новия ми компютър Win10 ,,, аз съм бил търси за голям стик HOTAS и газ
, който работи много. Както старата ми Logitech се подготвя за да направи над ,, но дали да ми даде толкова много години на добро летене.

Можете ли да ми изброи някои HOTAS бихте считат за да се използва за добро periode години с вън въпроси или проблеми ,, ОМЕЕ на QControl трябва да е изцяло голям или горен край.

Знам, че малко от тях на пазара ,,, но бих искала да чуя вашата версия на историята за HOTAS ще ми посочиш.
Всички други народи могат да отговарят за това, което би било най-HOTAS аз трябва да изглежда, да се използва като PRO пилот.

Всяка цена ,, няма значение за мен ...

Благодаря за споделяне на вашата гледна точка и опит от това, че HOTAS въпрос ...

Gh0stRider203

само "онлайн" полет, който правя, наистина използва софтуера за проследяване на полети хаха, ако отидете тук, ще видите полета Ми и останалите, които също летят. KDFW - LFRG - KDFW е Моят нормален маршрут хаха "плащането" е доста прилично хаха

Colonelwing

Моят полет, както и останалите, които също летят. KDFW - LFRG - KDFW е Моят нормален маршрут хаха "плащането" е доста прилично хаха

Заплащането е прилично нали ,,, хаха
Както се споменава, аз никога не съм онлайн летене ,, всичко е ново за мен. Но не и ново за мен от реалния свят на летене ,, поляна този маршрут заплащане добре ,, хаха

Благодаря за споделяне на това с мен се чифтосат ,, Наздраве!

Gh0stRider203

Colonelwing написа:Моят полет, както и останалите, които също летят. KDFW - LFRG - KDFW е Моят нормален маршрут хаха "плащането" е доста прилично хаха

Заплащането е прилично нали ,,, хаха
Както се споменава, аз никога не съм онлайн летене ,, всичко е ново за мен. Но не и ново за мен от реалния свят на летене ,, поляна този маршрут заплащане добре ,, хаха

Благодаря за споделяне на това с мен се чифтосат ,, Наздраве!
Моята информация е VA Ако кликнете на салдото на профила, и направи по математика, ще видиш, че ти направи VA някои достойни пари в брой. Аз винаги включвам това, което направи като пилот, тъй като са склонни да използват това, за да плати за птиците, както и :)Сега, ако само аз бяхме прави, че голяма част от RL хаха

Colonelwing

Благодаря за помощник на споделянето на връзки!

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”