Последен FSX

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
гост

Последен FSX

Непрочетена публикация by гост »

Имам Dell, която е на 5 години. Когато го купих, лицето, което го продаде, каза, че има графична карта, с която е добре FSX, Не беше. Закупих двойна видеокарта, която я направи по-добра, но никога толкова добра, колкото исках.

Време е да си купите нов десктоп. Искам възможно най-добрата видеокарта и овен. проблемът е, че лимитът ми е 500 долара. Като се казва, не ми трябват пакета, IE, монитора, клавиатурата и мишката. Разбрах всичко. Просто ми трябва кула.

За да бъда честен, не знам точно от какво имам нужда. Играя на игри, а не на технически аспект на компютър, но бих се радвал на всяка помощ, която бихте могли да ми окажете.

Благодаря

Джим Конклин
Ака
jimidget

joshrssmith

Последен FSX

Непрочетена публикация by joshrssmith »

Вероятно ще получите GTX 1050 Ti и 8gb овен и не съм сигурен за другите неща като cpu. съжалявам, но аз не знам много части, които са по-малко от $ 500 всички заедно

jimidget

Последен FSX

Непрочетена публикация by jimidget »

Благодаря за информацията

amberdog1

Последен FSX

Непрочетена публикация by amberdog1 »

Джим само за информация, FSX е много зависим от процесора, колкото по-голям, толкова по-добре. Ако имате графична карта 1gb, ще се оправи. Бих препоръчал добър i5 или i7 7th скъпоценен процесор. Дано това помогне ... AD

JanneAir15

Последен FSX

Непрочетена публикация by JanneAir15 »

Но когато казахте крайно FSX искаш да кажеш, че получаваш payware addons също. Тъй като са с по-добро качество (обикновено), те се нуждаят от по-добра графична карта. Можете ли да отговорите на това, преди да препоръчам нещо? И както каза amberdog1, добрият процесор е задължително, ако искате добра производителност.

jimidget

Последен FSX

Непрочетена публикация by jimidget »

Благодаря ви за информацията. BTW, аз съм пенсиониран ветеринар с фиксиран доход. Гледах в Ebay машина за стартиране на пълната версия на FSX.
Ако имате шанс, можете ли да погледнете на Ebay и да ми помогнете да намеря такъв.

Благодаря.

Можем ли да общуваме по имейл, за да улесним нещата. Моят имейл е jimidget@gmail.com

superskullmaster

Последен FSX

Непрочетена публикация by superskullmaster »

jimidget wrote:Благодаря ви за информацията. BTW, аз съм пенсиониран ветеринар с фиксиран доход. Гледах в Ebay машина за стартиране на пълната версия на FSX.
Ако имате шанс, можете ли да погледнете на Ebay и да ми помогнете да намеря такъв.

Благодаря.

Можем ли да общуваме по имейл, за да улесним нещата. Моят имейл е jimidget@gmail.com
https://www.newegg.com/Product/Product. ... gnorebbr=1

Продажбата завършва в 3 дни. $ 539.99 побързайте.

xHobbit420x

Последен FSX

Непрочетена публикация by xHobbit420x »

Прекарах $ 300 на лаптоп Dell от най-добрата покупка и тя работи добре.
2.4GHZ
1TB HDD
6GBRAM
directx12

интегриран графичен чип (който ще бъда модернизиран, когато получа парите)

можете да направите това и да похарчите останалите $ 200 за професионални добавки в пейзажа.
като с MegaEarthScenery. отива от държавата. започнете с домашната си област.

Честит летящ :)

sylvantino

Последен FSX

Непрочетена публикация by sylvantino »

Просто бих искал да вляза и да коригирам това предположение, че единственото нещо, което наистина е приличен процесор. Бих искал да посоча някои неща, които трябва да се вземат предвид при получаване на такелаж FSX or P3D всяка версия.
1. FSX и P3D преди V4, който е бит 64, са склонни да имат много проблеми със същите неща. Това са VAS, OOM и Blurries.
2. SSD няма да поправи проблемите с размиването или паметта. Нито пък ще поправи изграждането на DX 10 Preview.
3 Можете да имате най-бързия процесор на Земята, но няма да поправите нито един от горните.

Обемът на паметта на графичната карта и нейните възможности са изключително важни. Колкото повече памет има картата, толкова по-малко замъглявания ще получите.
След това има DX10 фиксатор, който някои се кълнат и други няма да докосват DX10, предпочитайки да останат на старомоден DX9.0c, така че те имат по-малко проблеми, но с DX9.0c имате дори по-големи периоди на VAS и OOM.

В това е нещото FSX и фактът, че е с нас повече от 10 години, е, че той непрекъснато изтласква нашите машини до краен предел, за да можем да го постигнем възможно най-добре, което в общи линии никога не е достатъчно. Номерът е в наличието на приличен процесор, за предпочитане skylake i7 7600 (6700k е ентусиазъм изграждане на процесора и е по-бавен от реалния i7 6700 с някакъв марж (всеки процесор, който като k след като е изграден зад и е по-бавен) , работи с поне 1060/1080 8-16GB в паметта на графичната карта на борда (посетете) p3d сайт и проверете техните изисквания, те са почти един и същ звяр с различен интерфейс unil v4) Оттогава FSX е 32-битов, никога няма да използвате повече от 2GB памет по всяко време от системата. Бърз процесор (quad, забравете всичко по-малко, за цената, която можете да ги закупите сега) и графична карта от среден до най-висок клас. Nvidia Grapics доста спечели графичната битка за amd за последните 4 странни години.

В момента има недостиг на памет, така че закупуването на нова графична карта с достатъчно памет на борда, за да премахнете проблемите с VAS няма да е евтино, бих се задържал чак след новата година и да видя къде стоят нещата при закупуването на графика карта (не бих излязъл да си губя 500 долара, запазвам спестявания и купувам графична карта от най-висок клас с много памет, за всеки полет сим е от решаващо значение; приличен процесор от серията skylake i7 ще бъде начин) ,

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”