Douglas A_20 Havoc

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
frederi350

Douglas A_20 Havoc

Непрочетена публикация by frederi350 »

Свалих Douglas A_20 Havoc, след като изключих всички функции за безопасност на моя компютър (Norton и User Account Control). Изтеглянето и инсталирането са успешни. След зареждане FSX Не можах да намеря хаоса в прозореца за избор на самолет. Използвам FSX Бустер 2013-версия 2.9 за стартиране FSX и аз също се опитах да започна FSX без да използвате Booster 2013. Пробвах и рестартиране. Тогава се опитах да презаредим FSX Flight Simulator Deluxe Edition от DVD диска с помощта на функцията за поддръжка. аз имам FSX зареден на моя D: диск с данни, а не C: локален диск в програмни файлове (x86) / Microsoft Games. Опитах също да преинсталирам няколко пъти с помощта на автоматичната инсталация и персонализираната инсталация. Изглежда, че нищо не искам да изведе Havoc на Douglas A_20 в прозореца за избор на самолет.
аз бягам
Windows 10
Процесор: Intel (R) Core (TM) i7 4790K CPU @ 4.00 GHz
Инсталирана памет (RAM): 16.0 GB (използваема 15.9)
Тип на системата: 64 -битова операционна система, базиран на x64 процесор
Адаптери за дисплея: NVIDIA GeForce GTX 970 и Intel (R) Graphics 4600

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”