Hyd налягане Boeing 777-300 ER

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
minimax24

Непрочетена публикация by minimax24 »

Здравейте!

Чудя се дали можете да ми помогнете.

Не разбирам защо на системата Ecam имам съобщението "хидравлично налягане Sys C" в жълто с повреда на горния панел. (съжалявам за снимката, но тя е извънгабаритна).
Някой може да ми помогне за тази грешка?
Летя нормално с авиобус и никога досега не съм имал този проблем. Благодаря за вашата помощ!
Освен това, ако е възможно времето да е на екрана? Безплатна или payware ще бъде добре.

Благодаря и приятна вечер!

Здравейте!

Je souhaiterais savoir si vous pouviez m'aider. :)
Je съставя пасивна информация за l'ECAM j'ai le съобщение Hyd pressure en jaune avec fault sur l'overhead panel. (е peux pas mettre la photo car elle dépasse la taille)
Quelqu'un de caler sur Boeing? J'ai pas eu ce problème sur A320.
De plus, savez vous si възможно d'intégrer via FSX пара си е възможно безвъзмездно ле радар Météo?

Merci pour votre retour et bonne soirée :)

Dariussssss

Непрочетена публикация by Dariussssss »

Здравей и добре дошъл.

Това е известна грешка с този самолет. Но, можете да опитате пакета 777-200ER, който работи наистина приятно.

Относно метеорологичния радар ... не съм сигурен, може би Ерик, той е шефът тук, може да помогне за това. Или някой друг, който се занимава повече с технически неща.

Наздраве

minimax24

Непрочетена публикация by minimax24 »

Благодаря ти Dariussssss!

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”