Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX & P3D

Има хиляди add-ons в мрежата за класическото FSX и Prepar3D v1 до v3. Излитайте от всяка точка на света, хвърчайки някои от най-емблематичните самолети в света до някоя от 24,000 XNUMX дестинации.
TH1Flyer

Непрочетена публикация by TH1Flyer »

Здравейте пилоти! Съжалявам, ако това е поискано. Потърсих 1/2 час и излязох празен.

Никога не съм изтеглял и инсталирал файл със самолет или пейзаж. Реших да го изпробвам с този Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX & P3D, аз имам FSX, Windows 10. Изтеглих файла. Какво да правя сега ? Има ли страница с инструкции за инсталиране и т.н.?

Благодаря !!!!!!!!

janjoh

Непрочетена публикация by janjoh »

Просто следвайте това, което пише, на реда надолу го съхранявайте и след това ще се появи там, където пише къде ще има, ще го съхранява автоматично.

mike4063

Непрочетена публикация by mike4063 »

Здравейте, пилоти - изтеглих и инсталирах B737 Max 8 без проблем. Обаче когато започна FSX Steam Edition с Fly Inside VR, никой от самолетите ми не работи с двигателите си. Затова пробвах ръчно стартиране и двигателите не се преобръщат. Стартирам двигателите, използвайки CTRL E, същото. Те са коляно, но няма да се обърнат. Обратно, когато отворя FXS SE без Fly Inside, двигателите на самолета стартират без проблем. Нямах проблеми, докато не изтеглих Max 8. Може ли някой да помогне, освен да деинсталирате този красив самолет?
Благодаря

mike4063

Непрочетена публикация by mike4063 »

Смущам се да отговоря на собствения си въпрос, но по някаква неизвестна причина, когато започна FSX всичките ми самолети нямат гориво! Така че това беше проблемът! Заредете ги преди излитане! Приятен ден и дръжте въздуха под крилата си

TH1Flyer

Непрочетена публикация by TH1Flyer »

Опитахте ли да прекратите полета, като го спестите с пълно гориво и рестартирате?

Джеймс Бийл

Непрочетена публикация by Джеймс Бийл »

Здравейте, момчета, Съвет, имам възможност да се стартирам отново през max737-800. Уверете се, че тапицерът е настроен между 2-3 стъпки нагоре. Дали това е v / пилотска кабина от ръчна настройка.
Защото няма да излети при V1or Vr. Надявайте се да помогнете на някои хора.
Наздраве Джим Бийл "BIGGLES"

Отговорете

Върнете се към „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D до v3 ”