купуват?

Имате някаква обратна връзка, и вход да споделите?
Не се срамувайте и пишете ни бележка. Искаме да чуем от вас и се стремим да направим нашия сайт по-добре и по-удобен за нашите гости и членовете искали.
Пейсън

купуват?

Непрочетена публикация by Пейсън »

Току-що получих имейл от Питър Хоторн. Звучи, че той и някои от колегите му искат да се слеят с Rikooo. Моля, прочетете и вижте, ако не мислите, че звучи като края на най-добрите онлайн сайтове за безплатни стоки. Вижте какво мислите.
Пейсън

Потребителски аватар
rikoooo
Administrateur глобален
За контакти:

купуват?

Непрочетена публикация by rikoooo »

Здравейте Пейсън,

Съжалявам, но нямам представа за това, което говорите ...?

И не знам кой е Питър Хоторн.

Честит полет
Бон волс - щастливи полети

Erik - Admin

Пейсън

купуват?

Питър Хоторн <peter.hawthorne.uk@gmail.com>
Дек. 11 (преди 1 ден)

за мен
Здрасти,
Току-що прочетох ИЗТЕГЛЕНИЯ ЗА FSX, FSX- Парна и Prepar3D - Rikoooo, показах го на някои колеги и смятаме, че сътрудничество между нас би могло да работи добре.

Представлявам агенция за дигитален маркетинг, която в момента работи с водеща технологична компания, която оперира на същия пазар като Android. Бихме искали да представим уникално съдържание на вашия сайт от името на нашия клиент. За привилегията ще се радваме да ви платим някъде в района на $ 65.

Позволете ми да знам вашите мисли.

С най-добри пожелания,

Peter

Пейсън

купуват?

Питър Хоторн
2: 34 AM (преди 13 часа)

за мен
Здравей Кийт,

Благодаря, че се върнахте при мен.

За да ви дадем представа какво правим, ще се радваме да напишем спонсорирано съдържание за вашия сайт. Това съдържание обикновено идва под формата на статия с дума 500 и ще включва връзка „изпълнявам“ към нашия клиент. Писателят на статията би прекарал време на вашия сайт и ще придобие усещане за тон, стил и вида съдържание, което обикновено публикувате. Те могат да отидат и да напишат персонализирана статия за вашия блог. Можете да прегледате, редактирате и отхвърлите статията, ако прецените, че не е подходяща. Искаме да допринесем за вашия сайт и да ви платим за привилегията да го публикувате. На този етап обаче не разкриваме името на нашите клиенти или марки - обикновено само когато статиите се изпращат за преглед.

Стига да Ви е удобно, ние също така ще поискаме публикацията да не бъде маркирана като „спонсорирана“.

В тази връзка бихте ли приели спонсорирани публикации на http://www.rikoooo.com/? Ако цената, която предложихме в предишния ни имейл ($ 65 за публикация) е приемлива за вас, просто ме уведомете, за да можем да продължим по-нататък.

С уважение,
Peter

Пейсън

купувам ???

Това са имейлите, които получавам. Надявам се, че виждате моята загриженост. Не мисля, че дори би трябвало да ги виждам. Някакъв вид SNAFU.
С уважение PAYSON

Потребителски аватар
rikoooo
Administrateur глобален
За контакти:

купуват?

Непрочетена публикация by rikoooo »

Здравейте,

Благодаря ви за отговора,

Това всъщност е спам и тези имейли се генерират автоматично от спамера или бота.

Не им отговаряйте

Друг пример тук: https://www.mail-archive.com/haproxy@fo ... 28201.html

Честит полет
Бон волс - щастливи полети

Erik - Admin

Отговорете

Върнете се в „Кутия за предложения“