Бъдещето на Freighters

Това мястото да се говори за реалния свят на авиацията. Интересни снимки, видео, факти ...

Модератор: superskullmaster

Dariussssss

Бъдещето на Freighters

Непрочетена публикация by Dariussssss »

Здравейте на всички.

Тъй като сегашната линия на товарни кораби бавно се прекратява, аз се скитах, какво е бъдещето за тези птици? Самолети като B747,757,767 ... A300,310 вече не се произвеждат и е много малко вероятно и Boeing, и Airbus да отидат за Freighter версии на 787,777-x, A330Neo и A350, така че бих искал да попитам, какво мислите за това , има ли бъдеще за превозвачите?

Какво ще се случи, когато последният от съществуващите фрези се пенсионира?
Мислите ли, че Boeing или Airbus ще отидат за товарни кораби с някой от сегашните самолети?

поздрави

Gh0stRider203

Бъдещето на Freighters

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

О приятелю, не можеше да сбъркаш повече :)

747 все още е много в производството (BOTH pax and cargo) и наистина има по-лек вариант на 777. Всъщност 129 777Fs са доставени от февруари. 767 също е все още в производство, като FedEx поръчва цял крафт на версията за товарен превоз :)

Dariussssss

Бъдещето на Freighters

... О, добре, предполагам, че съм.

След малко търсене из уебсайта на Boeing, трябва да кажа, че наистина греша ... Искам да кажа, каква линия ... добре направен Boeing. От другата страна е Airbus ... предполагам, че бях прав за тях ...

Gh0stRider203

Бъдещето на Freighters

Непрочетена публикация by Gh0stRider203 »

да, Boeing е доста страхотно. Всъщност сега имаме ДВЕ B-29, които летят благодарение на тях.

For the LONGEST time it was only "FIFI", but thanks to Boeing's Kansas plant, "DOC" was restored and is now flying once again. Interesting thing is.....that SAME plant...was DOC's birthplace. In fact, some of those who originally helped to build DOC originally worked alongside current Boeing employees to put DOC back in the air :)

Не можете да ми кажете, че не е много лош задник :)

Dariussssss

Бъдещето на Freighters

Сигурно е.

Просто съм изумен, че Airbus не вижда потенциала в техните собствени самолети, най-вече в A350 и A380. Не казвам, че 747 е лош или нещо подобно, но пълен размер, двуетажен товарен кораб би бил невероятен. Към това добавете невероятен диапазон, 8 500 nm, така че нека да кажем с 1000 по-малко във Freighter версия, това все още е доста сериозен диапазон.

Просто не мога да го разбера ... Те говорят за някаква програма PAX-Freighter, за да преобразуват съществуващите PAX самолети в товари .... и това ме накара да се замисля за A340-500 F ... колко лошо е задника? Искам да кажа, ако си спомняте MD-11, това беше катастрофа като самолет на Pax, но спот-он като Freighter.

Отговорете

Връщане към „Реална авиация“