Boing 737-800 Jet2.com kompatibilnost 64-bit FSX & P3D paket

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sisteme i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
Papy24
Pridružio se: 27. februara 2018., 08:11

Nepročitana poruka by Papy24 »

Zdravo.
Je li ovo paket
Boeing 737 Classic Multi Livery paket FSX & P3D
Zdravo

Je li ovaj paket kompatibilan sa P3D V4?
Postavljam ovo pitanje jer sam imao problema sa Boeing 737 Classic Multi Livery Packom FSX & P3D ....
U stvari, nakon što ga instalirate, stvara greške koje su označene zatvaranjem P3D. And reported in a log file "ObjectLoadErrors.FLT". I uninstalled it, and now I want to know if the module mentioned in the object is compatible.

Pročitajte kasnije.

DRCW
Pridružio se: 08. decembar 2014., 09:37

Nepročitana poruka by DRCW »

Kako se prijelaz nastavlja, pogledajte opis na web mjestu prije preuzimanja. Ako kaže da je 100% kompatibilan s V4-om, onda bi trebao raditi u redu, jedino što bi moglo predstavljati problem jesu oblačići zvučnih datoteka. Razlog je to što je dll zamijenjen xml za 64 bitnu verziju. Ako opis glasi P3D 3 / 4 treba testirati, to znači upravo to. Dinamička rasvjeta do danas ne funkcionira za nijednu slobodnu vožnju, stoga isključite tu značajku prilikom letenja besplatnim zrakoplovom. Vremenom sam siguran da će doći do ispravki. Primetio sam da avioni rade P3D Čini se da V 3.4 prelazi s najmanje količine grešaka

Odgovori

Vratiti u "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) ”