A320 porodični prekidač za paljenje

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sisteme i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
3201907
Pridružio se: 30 maja 2018, 02: 16

Nepročitana poruka by 3201907 »

Hello!

Za preuzimanje sam koristio porodicu A320 FSX proteklih, otprilike, dve godine bez izdanja.

Nedavno sam nadogradio na P3D v4.3 and while the planes load, the "ignition switch" will not turn whatsoever. So, I cannot start the engines.

Bilo kakve informacije o ovoj ili pomoći?

HVALA TI!

rikoooo
Administrateur global
Pridružio se: 09. septembar 2011., 10:03
Kontakt:

Nepročitana poruka by rikoooo »

Zdravo,

Upravo sam napravio test i sve je radilo dobro, međutim koristio sam prekidač za paljenje s 2D panela umjesto virtualnog kokpita, pokušajte kao ja i problem bi trebao biti riješen. CTRL + E će takodje uraditi trik

Happy let
Bon vols - sretni letovi

Erik - Admin

3201907
Pridružio se: 30 maja 2018, 02: 16

Nepročitana poruka by 3201907 »

Erik,

Pokušaću to večeras ili sutra. Nikad nisam razmišljao o korištenju 2D ploče; Zaboravio sam haha

I did "map" the switch with a simple click of the 'I' key on the keyboard for Master Ignition Switch (On) but there isn't an option to map a key to turn it off. However, I could care less if It switches to "off" anyway.

Još jedna stvar, a o porodici A320, ali ne i o prekidaču: in FSX kamere su bile zumirane pomoću razmaknice i točkića miša. Samo nekoliko prikaza fotoaparata sada to dopušta P3D v4.3 Opet, to ne čini ništa neostvarivo, na primjer u FSX Bio sam u mogućnosti da postavim krila kamere (izvana) sa zumom miša, kao i tipkama Control / Shift / Enter. Bilo kakvo preglasavanje ovoga? Pogledajte priloženu sliku. In FSX Uspio sam pomoću kotača miša da ga umanjim, a zatim pomoću tipki Control / Shift / Enter da pomaknem kameru na motor. U suštini, napravio sam svoje prikaze kamera, a zatim sam samo nastavio sa snimanjem leta kako se kamere ne bi resetovale.

Hvala na pomoći sa prekidačem! :)
Greg

Odgovori

Vratiti u "Prepar3D v4 and v5 (64 bits)”