Bombardier CRJ je instaliran ali se ne pojavljuje u Prepar 3d v4.5

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sisteme i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
thaiphoon
Pridružio se: 05. februara 2012., 16:45

Nepročitana poruka by thaiphoon »

Kakav divan avion, Erik! Verovatno najlepši mali savremeni regionalni avion.
Samo: preuzeo sam avion, instalirao ga s jednostavnim instalacijskim programom, da, i kliknuo Prepar3dv4 kad se to zatraži, ali letjelica se ne pojavljuje kad otvorim Prepar.
Tokom instalacije rečeno mi je da postoji ažuriranje za ovaj AC, ali nisam znala kako da uključim tu datoteku. Može li neko pomoći, molim vas? Hvala ti.

Dodatna napomena: Instalirala sam i deinstalirala avion nekoliko puta, uvijek s istim negativnim rezultatom. Pogledao sam ažuriranja (gde da preuzmem ??), ali ažuriranja su napravljena iz drugih razloga.
Prilog rikooo crj-200.png više nije dostupan
Prilozi
rikooocrj-200.png
rikooocrj-200.png (22.93 KiB) Viewed 225 times

rikoooo
Administrateur global
Pridružio se: 09. septembar 2011., 10:03
Kontakt:

Nepročitana poruka by rikoooo »

Hi,

Molimo preuzmite najnoviju verziju, kao što ste rekli da postoji ažuriranje. To će riješiti vaš problem:

https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/16/876

Hvala ti
Bon vols - sretni letovi

Erik - Admin

thaiphoon
Pridružio se: 05. februara 2012., 16:45

Nepročitana poruka by thaiphoon »

Dragi Erik,
Želim da vam se zahvalim na pomoći. Ovaj novi download je zaista uspeo. Morate biti maestro simulacije leta, isto kao i Roger Federer (mon compatriote) je maestro u tenisu.
srdačan pozdrav
Dario

Odgovori

Vratiti u "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) ”